سفارش تبلیغ
صبا ویژن
[ و فرمود : ] از خدا بترسید ، ترسیدن وارسته‏اى که دامن به کمر زده و خود را آماده ساخته ، و در فرصتى که داشته کوشیده و ترسان به راه بندگى تاخته و نگریسته است در آنجا که رخت بایدش کشید و پایان کار و عاقبتى که بدان خواهد رسید . [نهج البلاغه]
آمار

بازدید امروز :189
بازدید دیروز :399
کل بازدید :2524201
تعداد کل یادداشت ها : 1491
99/5/23
یادداشت های گذشته [1484]
برگزیده ها
 
کانال گفتگو با زرتشتیان [0] سایت "گفت و گو با زرتشتیان" [0] بر قله احادیث [0] مبهم ترین شخصیت تاریخ [0] خلیج فارس در سخن پیامبر(ص) [0] هیچستان [1] ترجمه منشور کورش [0] راه مقابله با زرتشتی [0] زنده زنده پوست کندن [1] سهم زرتشتیان در جنگ با عراق [1] نقد مسلمانان به جای اسلام [0] همه چیز اسلام از زرتشت! [0] چهارشنبه سوری [0] چرا اسلام جایگزین زرتشتی؟ [0] مهمترین های اسلام و زرتشتی [1] نژادپرستی ابزار زرتشتیان [0] گرایش زنان به اسلام [0] برخورد زرتشتیان با مرتدان [0] مقایسه ی بحرینی ها و زرتشتی ها [0] مفاتیح و ادرار شتر [0] نژادپرستی ممنوع [0] پس از عمری پژوهش [1] اسلام فردوسی [0] اسلام برای 1400 سال پیش [0] حقوق حیوانات در اسلام [0] تفسیر فروهر [0] امام رضا(ع) و زرتشتیان [0] مقایسه ی ادرار گاو و شتر [0] توهین به ایرانیان [0] تغییر در زرین کوب [0] ساسانیان بیگانه از فروهر [0] شورش ها در ایران [0] حضور امامان در جنگ با ایران [0] استحقاق توهین؟! [0] کاهش جمعیت زرتشتیان [0] کاهش حضور زرتشتیان در اینترنت [0] جنگ و کشتار [0] نجابت زرتشتیان [0] درخواست زرتشتیان از من [0] ظلم به زنان [0] اسلام اختیاری ایرانیان [0] می خواهم زرتشتی شوم! [475] ارزش شعار زرتشتیان [0] دزدی حدیث [0] وحشی‏گری در ایران باستان [0] کشتارهای امام علی(ع) [0] اخراج آریایی ها [0] تشرف یک زرتشتی به اسلام [0] عوامل گرایش به زرتشتی [0] ملاک خودی و غیر خودی [0] مشروعیت انجمن زرتشتیان؟ [0] قرض دادن زن خود [0] اعدام در دین زرتشتی [0] نوروز [0] انتخاب رئیس حکومت [0] آدم خواری [0] بی اعتباری گاتها [0] کارنامه اسلام [0] پیامبر اسلام(1) [0] پیامبر اسلام(2) [0] آرشیو پیوند روزانه [74]
خبر مایه
 
0[0]
لینک خرید کتاب راه راستی: www.raherasti.ir/9791

عضویت در تلگرام
 

سایت راه راستی راه اندازی شد

اسلام>انسان در 1400 سال پیش با انسان امروزی و انسان هزار سال بعد یکیست. انسانیت و فطرت انسان تغییر نمی کند. دستورهای اسلام در مورد فیزیک و شیمی و صنعت امثال آنها نیست تا بگوییم: با پیشرفت های شگفت آور، دیگر نیازی به اسلام نداریم. اگر اسلام گفته بود: عرض پایه های خانه هایتان نباید از یک متر کمتر باشد، حق با منتقدان بود که بگویند: امروزه با وجود آجر و تیرآهن دیگر آن دستورها قدیمی شده.
اسلام می گوید: دزدی، حقه بازی، دروغ، آبروریزی، دنبال ناموس مردم افتادن، غیبت و ... حرام است. آیا می توانیم بگوییم: حال که عصر تکنولوژی است این کارها خوب است؟ انسان عاقل هیچگاه این حرف را نمی زند. انسان به هردرجه از تکنولوژی برسد این کارها بد است.
از سوی دیگر اسلام می گوید: احترام به پدر و مادر، احترام به قانون، عبادت خدایی که ما را آفریده و... واجب است. آیا می توانیم بگوییم این چیزها در عصر تکنولوژی خوب نیست؟


  
Google

در این وبلاگ
در کل اینترنت
وبلاگ-کد جستجوی گوگل