سفارش تبلیغ
صبا
محبوب ترین بندگان نـزد خداوند، سودمندترینشان نسبت به بندگان است و پایبندترینشان نسبت به گزاردن حقّش ؛ کسانی که خداوند، کار نیک و به جا آوردنش را محبوبشان ساخته است . [رسول خدا صلی الله علیه و آله]
آمار

بازدید امروز :115
بازدید دیروز :376
کل بازدید :2243458
تعداد کل یادداشت ها : 1299
97/4/2
یادداشت های گذشته [1292]
برگزیده ها
 
کانال گفتگو با زرتشتیان [0] سایت "گفت و گو با زرتشتیان" [0] بر قله احادیث [0] مبهم ترین شخصیت تاریخ [0] خلیج فارس در سخن پیامبر(ص) [0] هیچستان [1] ترجمه منشور کورش [0] راه مقابله با زرتشتی [0] زنده زنده پوست کندن [1] سهم زرتشتیان در جنگ با عراق [1] نقد مسلمانان به جای اسلام [0] همه چیز اسلام از زرتشت! [0] چهارشنبه سوری [0] چرا اسلام جایگزین زرتشتی؟ [0] مهمترین های اسلام و زرتشتی [1] نژادپرستی ابزار زرتشتیان [0] گرایش زنان به اسلام [0] برخورد زرتشتیان با مرتدان [0] مقایسه ی بحرینی ها و زرتشتی ها [0] مفاتیح و ادرار شتر [0] نژادپرستی ممنوع [0] پس از عمری پژوهش [1] اسلام فردوسی [0] اسلام برای 1400 سال پیش [0] حقوق حیوانات در اسلام [0] تفسیر فروهر [0] امام رضا(ع) و زرتشتیان [0] مقایسه ی ادرار گاو و شتر [0] توهین به ایرانیان [0] تغییر در زرین کوب [0] ساسانیان بیگانه از فروهر [0] شورش ها در ایران [0] حضور امامان در جنگ با ایران [0] استحقاق توهین؟! [0] کاهش جمعیت زرتشتیان [0] کاهش حضور زرتشتیان در اینترنت [0] جنگ و کشتار [0] نجابت زرتشتیان [0] درخواست زرتشتیان از من [0] ظلم به زنان [0] اسلام اختیاری ایرانیان [0] می خواهم زرتشتی شوم! [475] ارزش شعار زرتشتیان [0] دزدی حدیث [0] وحشی‏گری در ایران باستان [0] کشتارهای امام علی(ع) [0] اخراج آریایی ها [0] تشرف یک زرتشتی به اسلام [0] عوامل گرایش به زرتشتی [0] ملاک خودی و غیر خودی [0] مشروعیت انجمن زرتشتیان؟ [0] قرض دادن زن خود [0] اعدام در دین زرتشتی [0] نوروز [0] انتخاب رئیس حکومت [0] آدم خواری [0] بی اعتباری گاتها [0] کارنامه اسلام [0] پیامبر اسلام(1) [0] پیامبر اسلام(2) [0] آرشیو پیوند روزانه [74]
خبر مایه
 
0[0]
لینک خرید کتاب راه راستی: www.raherasti.ir/9791

عضویت در تلگرام
 

زرتشتی ها نیز مخالف انتشار نوشته های مخالفانشانبه قلم مدیر سایت
زرتشتی ها مسلمان ها را زیر سؤال می برند که چرا به مخالفانشان اجازه ی انتقاد به اعتقادات اسلامی نمی دهند؟ چرا با کتب ضاله مبارزه می کنند؟
آنان با این سخنان، ژست آزاداندیشی به خود می گیرند. اما حقیقت، خلاف آن است و تا آنجا که قدرت داشته باشند، برای جلوگیری از نشر سخنان منتقدان دین زرتشتی اقدام می کنند. وقتی که دکتر پرویز رجبی (درگذشت: 1390) در سال 1388 درمصاحبه ای باورهای زرتشتیان را زیر سؤال برد، با اقدامات زرتشتی ها، هر سایتی که آن مصاحبه در آن درج بود، فیلتر شد!
خبرگزاری فارس در سال 1391 مصاحبه ای با اینجانب انجام داد و من در آنجا انتقاداتی به دین زرتشتی مطرح کردم. پس از چند روز این خبرگزاری نه تنها مصاحبه را از سایت برداشت بلکه از زرتشتی ها معذرت خواهی هم کرد!
قضیه را دنبال کردم. معلوم شد نماینده ی زرتشتیان در مجلس شورای اسلامی (آقای اسفندیار اختیاری) از آن خبرگزاری شکایت کرده و شرط پس گرفتن شکایت را برداشتن مصاحبه از سایت مطرح کرده است.
آنان به همین مقدار بسنده نکردند و در سایت هایشان شروع کردند به بدوبیراه گفتن!
اینان به قدری متعصبند که بنده اگر مقاله ای حتی به نفع زرتشتی ها بنویسم، حاضر نیستند منتشر کنند. چند ماه پیش در مقاله ای نشان دادم زمانی در قم بیش از چهل آتشکده وجود داشته و هنوز بقایای بعضی از آنها موجود است. برای مجله فروهر و نشریه ی زرتشتی دیگر فرستادم اما آنها نه تنها چاپ نکردند بلکه هیچ جوابی ندادند که آیا چاپ می کنند یا نه.
این رفتارها چگونه با ادعای آزاداندیشی زرتشتی ها هماهنگ است؟! با این وضعیت چگونه است که آنها از قانون ممنوعیت نوشته های مخالف اسلام، انتقاد می کنند؟! هرچند بنده شخصا معتقدم در این زمان با توجه به فراهم شدن امکانات پاسخگویی به شبهات، لزومی ندارد از نشر نوشته هایی که ـ بدون توهین ـ باورهای اسلامی را زیر سؤال می برند، جلوگیری به عمل آید. این انتقادها مایه ی رشد است.

حذف مصاحبه از خبرگزاری فارسی

عذرخواهی خبرگزاری فارس بخاطر نشر مصاحبه ی انتقادی اینجانب پس از شکایت نماینده ی زرتشتیان

  
Google

در این وبلاگ
در کل اینترنت
وبلاگ-کد جستجوی گوگل