سفارش تبلیغ
صبا ویژن
بر نیکوترین این امّت از کیفر خدا ایمن مباش که خداى سبحان فرموده است : « از کیفر خدا ایمن نیستند ، مگر زیانکاران » و بر بدترین این امت از رحمت خدا نومید مگرد . که خداى سبحان فرموده است : « همانا از رحمت خدا نومید نباشند جز کافران » . [نهج البلاغه]
آمار

بازدید امروز :429
بازدید دیروز :500
کل بازدید :2760825
تعداد کل یادداشت ها : 1491
100/9/12
یادداشت های گذشته [1484]
برگزیده ها
 
کانال گفتگو با زرتشتیان [0] سایت "گفت و گو با زرتشتیان" [0] بر قله احادیث [0] مبهم ترین شخصیت تاریخ [0] خلیج فارس در سخن پیامبر(ص) [0] هیچستان [1] ترجمه منشور کورش [0] راه مقابله با زرتشتی [0] زنده زنده پوست کندن [1] سهم زرتشتیان در جنگ با عراق [1] نقد مسلمانان به جای اسلام [0] همه چیز اسلام از زرتشت! [0] چهارشنبه سوری [0] چرا اسلام جایگزین زرتشتی؟ [0] مهمترین های اسلام و زرتشتی [1] نژادپرستی ابزار زرتشتیان [0] گرایش زنان به اسلام [0] برخورد زرتشتیان با مرتدان [0] مقایسه ی بحرینی ها و زرتشتی ها [0] مفاتیح و ادرار شتر [0] نژادپرستی ممنوع [0] پس از عمری پژوهش [1] اسلام فردوسی [0] اسلام برای 1400 سال پیش [0] حقوق حیوانات در اسلام [0] تفسیر فروهر [0] امام رضا(ع) و زرتشتیان [0] مقایسه ی ادرار گاو و شتر [0] توهین به ایرانیان [0] تغییر در زرین کوب [0] ساسانیان بیگانه از فروهر [0] شورش ها در ایران [0] حضور امامان در جنگ با ایران [0] استحقاق توهین؟! [0] کاهش جمعیت زرتشتیان [0] کاهش حضور زرتشتیان در اینترنت [0] جنگ و کشتار [0] نجابت زرتشتیان [0] درخواست زرتشتیان از من [0] ظلم به زنان [0] اسلام اختیاری ایرانیان [0] می خواهم زرتشتی شوم! [475] ارزش شعار زرتشتیان [0] دزدی حدیث [0] وحشی‏گری در ایران باستان [0] کشتارهای امام علی(ع) [0] اخراج آریایی ها [0] تشرف یک زرتشتی به اسلام [0] عوامل گرایش به زرتشتی [0] ملاک خودی و غیر خودی [0] مشروعیت انجمن زرتشتیان؟ [0] قرض دادن زن خود [0] اعدام در دین زرتشتی [0] نوروز [0] انتخاب رئیس حکومت [0] آدم خواری [0] بی اعتباری گاتها [0] کارنامه اسلام [0] پیامبر اسلام(1) [0] پیامبر اسلام(2) [0] آرشیو پیوند روزانه [74]
خبر مایه
 
0[0]
لینک خرید کتاب راه راستی: www.raherasti.ir/9791

عضویت در تلگرام
 

سایت راه راستی راه اندازی شد

ارتدادچندی پیش یک زرتشتی با من تماس تلفنی گرفت. از حرف‌های او برمی‌آمد که از انجمن زرتشتیان باشد. از فعالیتم در این وبلاگ گلایه داشت و حتی غیرمستقیم تهدید به شکایت کرد. ضمن صحبت‌هایی گفت: اگر حکم ارتداد نبود همه‌ی ایرانی‌ها زرتشتی می‌شدند!
گفتم: بدون توهین، بحث علمی می کنم. شما که بیشتر از ما به آزادی بیان اعتقاد دارید، نباید از این بحث ها گلایه مند باشید.
گفت: با این وبلاگ، میان ایرانیها تفرقه ایجاد می کنی.
گفتم: این همه انواع و اقسام سایت برضد اسلام می نویسند و توهین می کنند، شما را بفکر اتحاد میان ایرانیها نمی اندازد اما من که بدون توهین، صرفا علمی سخن میگویم، ‌ایجاد اختلاف می کنم؟

آن روز فرصت نشد در مورد آن جمله ی او که در بالا تیتر کردم،‌ توضیحی بدهم. اینجا می گم:
تنها 32 سال از عمر نظام جمهوری اسلامی می گذرد. به عبارت دیگر تنها 32 سال است که اعدام مرتد جزء قانون ایران شده. آیا پیش از انقلاب، کسی را به جرم ارتداد اعدام می کردند؟ پیش از انقلاب مگر کم بودند افرادی که آزادانه کمونیست شدند؟ در حالی که کمونیستی خیلی دورتر از اسلام است.
رژیم سابق به دلیل گرایش زیاد به ایرانِ باستان، بعید نیست متمایل به نشر دین زرتشی بود و دست کم با زرتشتی شدن مخالفتی نداشت.

حال دو پرسش:
ـ چه شد که در زمان رژیم سابق نه تنها دین زرتشتی در ایران رشد نکرد بلکه روز بروز از جمعیت آن کاسته شد؟
ـ شما واقعا خیال میکنید جمعیتی که روز عاشورا به خیابان می ریزد و مردمی که این همه مجالس عزاداری در محرم تشکیل می دهند و در آن شرکت می کنند، همه ی آنها بخاطر قانون ارتداد جمع میشن؟ آیا خیال می کنید اینها منتظر برداشته شدن قانون ارتداد هستند؟


  
Google

در این وبلاگ
در کل اینترنت
وبلاگ-کد جستجوی گوگل