سفارش تبلیغ
صبا ویژن
همه دانش به کار بستن آن است . [امام علی علیه السلام]
آمار

بازدید امروز :462
بازدید دیروز :633
کل بازدید :2762619
تعداد کل یادداشت ها : 1491
100/9/15
یادداشت های گذشته [1484]
برگزیده ها
 
کانال گفتگو با زرتشتیان [0] سایت "گفت و گو با زرتشتیان" [0] بر قله احادیث [0] مبهم ترین شخصیت تاریخ [0] خلیج فارس در سخن پیامبر(ص) [0] هیچستان [1] ترجمه منشور کورش [0] راه مقابله با زرتشتی [0] زنده زنده پوست کندن [1] سهم زرتشتیان در جنگ با عراق [1] نقد مسلمانان به جای اسلام [0] همه چیز اسلام از زرتشت! [0] چهارشنبه سوری [0] چرا اسلام جایگزین زرتشتی؟ [0] مهمترین های اسلام و زرتشتی [1] نژادپرستی ابزار زرتشتیان [0] گرایش زنان به اسلام [0] برخورد زرتشتیان با مرتدان [0] مقایسه ی بحرینی ها و زرتشتی ها [0] مفاتیح و ادرار شتر [0] نژادپرستی ممنوع [0] پس از عمری پژوهش [1] اسلام فردوسی [0] اسلام برای 1400 سال پیش [0] حقوق حیوانات در اسلام [0] تفسیر فروهر [0] امام رضا(ع) و زرتشتیان [0] مقایسه ی ادرار گاو و شتر [0] توهین به ایرانیان [0] تغییر در زرین کوب [0] ساسانیان بیگانه از فروهر [0] شورش ها در ایران [0] حضور امامان در جنگ با ایران [0] استحقاق توهین؟! [0] کاهش جمعیت زرتشتیان [0] کاهش حضور زرتشتیان در اینترنت [0] جنگ و کشتار [0] نجابت زرتشتیان [0] درخواست زرتشتیان از من [0] ظلم به زنان [0] اسلام اختیاری ایرانیان [0] می خواهم زرتشتی شوم! [475] ارزش شعار زرتشتیان [0] دزدی حدیث [0] وحشی‏گری در ایران باستان [0] کشتارهای امام علی(ع) [0] اخراج آریایی ها [0] تشرف یک زرتشتی به اسلام [0] عوامل گرایش به زرتشتی [0] ملاک خودی و غیر خودی [0] مشروعیت انجمن زرتشتیان؟ [0] قرض دادن زن خود [0] اعدام در دین زرتشتی [0] نوروز [0] انتخاب رئیس حکومت [0] آدم خواری [0] بی اعتباری گاتها [0] کارنامه اسلام [0] پیامبر اسلام(1) [0] پیامبر اسلام(2) [0] آرشیو پیوند روزانه [74]
خبر مایه
 
0[0]
لینک خرید کتاب راه راستی: www.raherasti.ir/9791

عضویت در تلگرام
 

سایت راه راستی راه اندازی شد

Ú?را Ù?عÙ? عرب Ù?Ù? غربØ?!به قلم مدیر سایت

زرتشتیان و باستانگراهای افراطی به هخامنشیان بیش از هر سلسله ی پادشاهی دیگر افتخار می کنند و آن را دوران طلایی ایران می خوانند.

اینان می پذیرند که ساسانیان، ظلم هایی را به ایرانیان روا داشتند و زمینه ی انحراف در دین زرتشتی را پدید آوردند.

به عبارت دیگر هخامنشیان در نظرشان بسیار عزیزتر از ساسانیان هستند.

هخامنشیان را یونانیان از پا در آوردند، و ساسانیان را عرب ها.

اما چرا میراث داران مهاجمان به ایران در زمان ساسانیان یعنی «عرب» در نظر اینان، بسیار منفورتر از میراث داران یونانیان یعنی اروپایی ها بلکه «غرب» است؟! چرا فقط نژاد عرب باید مبغوض باشد؟! دست چه کسانی در کار است که فقط نفرت از عرب را ترویج می کند نه غرب؟

پاسخ
آنان که بدگویی از عرب ها را بر سر زبان ها انداخته اند، هدفی دیگر را دنبال می کنند. آنان دشمنی خود با اسلام را در پوشش دشمنی با عرب ها دنبال می کنند و متأسفانه برخی افراد که آگاهی چندان از نقشه ی شوم اینان ندارند، در این دام افتاده اند.

اگر این دوگانگی را دنبال کنیم بعید نیست مسبب اصلی را غربی ها بیابیم و الا نباید این گونه شاهد یک بام و دو هوا باشیم. دعوای اصلی و اساسی، بر سر ارزش هاست و نژاد بهانه ای بیش نیست.


  
Google

در این وبلاگ
در کل اینترنت
وبلاگ-کد جستجوی گوگل