سفارش تبلیغ
صبا ویژن
بدترینِ برادرانت، کسی است که از خیر [رساندن] باز ایستد و تو را نیز با خود، باز دارد . [امام علی علیه السلام]
آمار

بازدید امروز :334
بازدید دیروز :500
کل بازدید :2760730
تعداد کل یادداشت ها : 1491
100/9/12
یادداشت های گذشته [1484]
برگزیده ها
 
کانال گفتگو با زرتشتیان [0] سایت "گفت و گو با زرتشتیان" [0] بر قله احادیث [0] مبهم ترین شخصیت تاریخ [0] خلیج فارس در سخن پیامبر(ص) [0] هیچستان [1] ترجمه منشور کورش [0] راه مقابله با زرتشتی [0] زنده زنده پوست کندن [1] سهم زرتشتیان در جنگ با عراق [1] نقد مسلمانان به جای اسلام [0] همه چیز اسلام از زرتشت! [0] چهارشنبه سوری [0] چرا اسلام جایگزین زرتشتی؟ [0] مهمترین های اسلام و زرتشتی [1] نژادپرستی ابزار زرتشتیان [0] گرایش زنان به اسلام [0] برخورد زرتشتیان با مرتدان [0] مقایسه ی بحرینی ها و زرتشتی ها [0] مفاتیح و ادرار شتر [0] نژادپرستی ممنوع [0] پس از عمری پژوهش [1] اسلام فردوسی [0] اسلام برای 1400 سال پیش [0] حقوق حیوانات در اسلام [0] تفسیر فروهر [0] امام رضا(ع) و زرتشتیان [0] مقایسه ی ادرار گاو و شتر [0] توهین به ایرانیان [0] تغییر در زرین کوب [0] ساسانیان بیگانه از فروهر [0] شورش ها در ایران [0] حضور امامان در جنگ با ایران [0] استحقاق توهین؟! [0] کاهش جمعیت زرتشتیان [0] کاهش حضور زرتشتیان در اینترنت [0] جنگ و کشتار [0] نجابت زرتشتیان [0] درخواست زرتشتیان از من [0] ظلم به زنان [0] اسلام اختیاری ایرانیان [0] می خواهم زرتشتی شوم! [475] ارزش شعار زرتشتیان [0] دزدی حدیث [0] وحشی‏گری در ایران باستان [0] کشتارهای امام علی(ع) [0] اخراج آریایی ها [0] تشرف یک زرتشتی به اسلام [0] عوامل گرایش به زرتشتی [0] ملاک خودی و غیر خودی [0] مشروعیت انجمن زرتشتیان؟ [0] قرض دادن زن خود [0] اعدام در دین زرتشتی [0] نوروز [0] انتخاب رئیس حکومت [0] آدم خواری [0] بی اعتباری گاتها [0] کارنامه اسلام [0] پیامبر اسلام(1) [0] پیامبر اسلام(2) [0] آرشیو پیوند روزانه [74]
خبر مایه
 
0[0]
لینک خرید کتاب راه راستی: www.raherasti.ir/9791

عضویت در تلگرام
 

سایت راه راستی راه اندازی شد

محسن چاهی
تقریبا دو سال پیش در سایتی مطلبی خواندم که برام باور نکردنی بود توی اون در مورد شکنجه های داریوش صحبت شده بود که تا حدودیش قابل قبول بود اما در آخر نوعی از شکنجه مطرح شده بود که باور نکردنی بود مخصوصا اینکه نویسنده ی آن پورپیرار بود که همه میدونیم چه جور آدمیه اون فرد مطلبشو استناد کرده بود به کتاب کتیبه های هخامنشی. من هم نامردی نکردم فردای همون روز رفتم خیابون انقلاب دنبال کتاب و کتاب رو تهیه کردم ولی مطلبی که اون فرد گفته بود یعنی تیر در مقعد مخالفین کردن وجود نداشت و من کلی خوشحال شدم که همش یه دروغ بوده مثل بقیه حرفاش.
اما مدتی بعد در همین وبلاگ «گفت و گو با زرتشتیان» مطلبی تحت عنوان «وحشی گری در ایران باستان» رو خوندم که توش عکسهایی از خود کتاب وجود داشت که بحث تیر در ما تحت مخالفین کردن رو تایید میکرد برام یه سوال مطرح شد که بالاخره این مطلب در کتاب بوده یا نبوده.که متوجه این شدم کتابی که اقای فاطمی به اون استناد کرده متعلق به سال 1382 یعنی چاپ اول اما کتاب من متعلق به سال 1385 یعنی چاپ دوم هستش.پیش خودم شک کردم که شاید در چاپ دوم این مطلب حذف شده است و وقتی پیش گفتار چاپ دوم رو خوندم متوجه مسئله شدم.حالا نتیجه گیری با خودتون.


تصویر پیش گفتار چاپ دوم

چاپ اول ص234 پیر لوکوک
ص 234 در چاپ اول کتاپ کتیبه های هخامنشی


چاپ دوم ص 234 کتاب کتیبه های هخامنشی


  
Google

در این وبلاگ
در کل اینترنت
وبلاگ-کد جستجوی گوگل