سفارش تبلیغ
صبا ویژن
گفتار حکیمان اگر درست باشد درمان است ، و اگر نادرست بود درد تن و جان . [نهج البلاغه]
آمار

بازدید امروز :450
بازدید دیروز :484
کل بازدید :2763695
تعداد کل یادداشت ها : 1491
100/9/17
یادداشت های گذشته [1484]
برگزیده ها
 
کانال گفتگو با زرتشتیان [0] سایت "گفت و گو با زرتشتیان" [0] بر قله احادیث [0] مبهم ترین شخصیت تاریخ [0] خلیج فارس در سخن پیامبر(ص) [0] هیچستان [1] ترجمه منشور کورش [0] راه مقابله با زرتشتی [0] زنده زنده پوست کندن [1] سهم زرتشتیان در جنگ با عراق [1] نقد مسلمانان به جای اسلام [0] همه چیز اسلام از زرتشت! [0] چهارشنبه سوری [0] چرا اسلام جایگزین زرتشتی؟ [0] مهمترین های اسلام و زرتشتی [1] نژادپرستی ابزار زرتشتیان [0] گرایش زنان به اسلام [0] برخورد زرتشتیان با مرتدان [0] مقایسه ی بحرینی ها و زرتشتی ها [0] مفاتیح و ادرار شتر [0] نژادپرستی ممنوع [0] پس از عمری پژوهش [1] اسلام فردوسی [0] اسلام برای 1400 سال پیش [0] حقوق حیوانات در اسلام [0] تفسیر فروهر [0] امام رضا(ع) و زرتشتیان [0] مقایسه ی ادرار گاو و شتر [0] توهین به ایرانیان [0] تغییر در زرین کوب [0] ساسانیان بیگانه از فروهر [0] شورش ها در ایران [0] حضور امامان در جنگ با ایران [0] استحقاق توهین؟! [0] کاهش جمعیت زرتشتیان [0] کاهش حضور زرتشتیان در اینترنت [0] جنگ و کشتار [0] نجابت زرتشتیان [0] درخواست زرتشتیان از من [0] ظلم به زنان [0] اسلام اختیاری ایرانیان [0] می خواهم زرتشتی شوم! [475] ارزش شعار زرتشتیان [0] دزدی حدیث [0] وحشی‏گری در ایران باستان [0] کشتارهای امام علی(ع) [0] اخراج آریایی ها [0] تشرف یک زرتشتی به اسلام [0] عوامل گرایش به زرتشتی [0] ملاک خودی و غیر خودی [0] مشروعیت انجمن زرتشتیان؟ [0] قرض دادن زن خود [0] اعدام در دین زرتشتی [0] نوروز [0] انتخاب رئیس حکومت [0] آدم خواری [0] بی اعتباری گاتها [0] کارنامه اسلام [0] پیامبر اسلام(1) [0] پیامبر اسلام(2) [0] آرشیو پیوند روزانه [74]
خبر مایه
 
0[0]
لینک خرید کتاب راه راستی: www.raherasti.ir/9791

عضویت در تلگرام
 

سایت راه راستی راه اندازی شد

شهید اسفندیار دارابیان*زرتشتیان ، فراوان تظاهر به عشق به ایران  می کنند.فریدون نژاد کی در زمان جنگ ایران و عراق هیچ تردیدی نبود که با پیروزی صدام چیزی به نام «ایران» در زمین باقی نمی ماند. جنگ بهترین ابزار برای تست عاشقان واقعی به خاک ایران از غیرواقعی بود.
بی تردید زرتشتیان در حضور داوطلبانه در جنگ بسیار کوتاهی کردند. ملاحظه ی زندگینامه ی شهدان آنها نشان می دهد که آنان در بمباران ها یا در ترورها یا در جاده یا... کشته شده اند. دکتر کورش نیکنام تلاش کرده است در سایت خود دو شهید داوطلب زرتشتی در جنگ را نشان دهد. می نویسد:
«• جان باخته ، اسفندیار دارابیان، در سال 1299 در یزد زاده شد . پس از تحصیلات متوسطه وارد دانشکده پزشکی دانشگاه تهران شد. به طور داوطلب به عنوان پزشک برای خدمت برای خدمت به هم میهنان به جبهه اعزام گشت و در اول دیماه 1361 جان باخت.
• جان باخته فریدون نژاد کی ، در سال 1324 در یزد متولد شد. پس از تحصیلات متوسطه وارد دانشکده پزشکی دانشگاه تهران شد. به طور داوطلب به عنوان پزشک برای خدمت به هم میهنان به جبهه شرکت کرد و در هفتم مهر ماه 1362 در جبهه سومار جان باخت.»
«اینجا» را کلیک کنید.

یادآوری:
الف) به فرض صحت مطلب فوق، دو شهید داوطلب برای جمعیتی سی هزار نفری که خود را اصیل ترین ایرانی و ایران دوست معرفی می کنند بسیار اندک است. تعداد شهیدان داوطلب آنها به پای شهیدان بسیاری از روستاهای مسلمان نشین با جمعیت کمتر از هزار نفر نمی رسد.
ب) طبق نوشته ی بعضی سایت ها دکتر اسفندیار دارابیان هنگام بازگشت از جبهه در جاده ی خمین ـ تهران در اثر تصادف کشته شد. جا داشت دکتر نیکنام این را می نوشت. «اینجا»
ج) طبق آنچه در بعضی سایت ها آمده، فریدون نژادکی درجه دار ارتش و پزشکیار بود. «اینجا»
اگر این زندگی نامه درست باشد به سایت دکتر نیکنام این ایرادات وارد است:
اولا) شهید نژادکی ارتشی بود اما در سایت به آن اشاره نشده است. شاید دلیلش این باشد که حضور داوطلبانه در جنگ میان ارتشی ها بسیار کم بود.
ثانیا) چگونه ممکن است یک پزشک، درجه دار باشد؟! شهید نژادکی پزشکیار بود نه پزشک.

نتیجه:
بعید است زرتشتیان حتی یک شهید داوطلب در جنگ ایران و عراق داشته باشند. این در حالی است که آنان همواره برای خاک پاک میهن سینه چاک می دهند!


  
Google

در این وبلاگ
در کل اینترنت
وبلاگ-کد جستجوی گوگل