سفارش تبلیغ
صبا ویژن
دوستیِ برادران دنیایی، بر اثر زودْ گسلیِ علل آن، گسسته می شود . [امام علی علیه السلام]
آمار

بازدید امروز :480
بازدید دیروز :484
کل بازدید :2763725
تعداد کل یادداشت ها : 1491
100/9/17
یادداشت های گذشته [1484]
برگزیده ها
 
کانال گفتگو با زرتشتیان [0] سایت "گفت و گو با زرتشتیان" [0] بر قله احادیث [0] مبهم ترین شخصیت تاریخ [0] خلیج فارس در سخن پیامبر(ص) [0] هیچستان [1] ترجمه منشور کورش [0] راه مقابله با زرتشتی [0] زنده زنده پوست کندن [1] سهم زرتشتیان در جنگ با عراق [1] نقد مسلمانان به جای اسلام [0] همه چیز اسلام از زرتشت! [0] چهارشنبه سوری [0] چرا اسلام جایگزین زرتشتی؟ [0] مهمترین های اسلام و زرتشتی [1] نژادپرستی ابزار زرتشتیان [0] گرایش زنان به اسلام [0] برخورد زرتشتیان با مرتدان [0] مقایسه ی بحرینی ها و زرتشتی ها [0] مفاتیح و ادرار شتر [0] نژادپرستی ممنوع [0] پس از عمری پژوهش [1] اسلام فردوسی [0] اسلام برای 1400 سال پیش [0] حقوق حیوانات در اسلام [0] تفسیر فروهر [0] امام رضا(ع) و زرتشتیان [0] مقایسه ی ادرار گاو و شتر [0] توهین به ایرانیان [0] تغییر در زرین کوب [0] ساسانیان بیگانه از فروهر [0] شورش ها در ایران [0] حضور امامان در جنگ با ایران [0] استحقاق توهین؟! [0] کاهش جمعیت زرتشتیان [0] کاهش حضور زرتشتیان در اینترنت [0] جنگ و کشتار [0] نجابت زرتشتیان [0] درخواست زرتشتیان از من [0] ظلم به زنان [0] اسلام اختیاری ایرانیان [0] می خواهم زرتشتی شوم! [475] ارزش شعار زرتشتیان [0] دزدی حدیث [0] وحشی‏گری در ایران باستان [0] کشتارهای امام علی(ع) [0] اخراج آریایی ها [0] تشرف یک زرتشتی به اسلام [0] عوامل گرایش به زرتشتی [0] ملاک خودی و غیر خودی [0] مشروعیت انجمن زرتشتیان؟ [0] قرض دادن زن خود [0] اعدام در دین زرتشتی [0] نوروز [0] انتخاب رئیس حکومت [0] آدم خواری [0] بی اعتباری گاتها [0] کارنامه اسلام [0] پیامبر اسلام(1) [0] پیامبر اسلام(2) [0] آرشیو پیوند روزانه [74]
خبر مایه
 
0[0]
لینک خرید کتاب راه راستی: www.raherasti.ir/9791

عضویت در تلگرام
 

سایت راه راستی راه اندازی شد

                                   بسمه تعالی
جناب حجت الاسلام والمسلمین محمد سلیمی زید عزه ـ حقوقدان محترم شورای نگهبان
با سلام و ارادت و احترام
بیش از من آگاهید که در پی تبلیغات ضداسلامی در اینترنت، متأسفانه برخی جوانان کم اطلاع به ادیان دیگری چون زررتشتی رو آورده اند. من با مسئولیتی که احساس کردم وبلاگ «گفت و گو با زرتشتیان» را راه انداختم و طرف های مقابل بدون هیچ محدودیتی می توانند در بحث ها شرکت کنند (مگر توهین آمیز سخن بگویند.) برای همین است که این تارنما جای خود را میان جوانان باز کرده است:
http://zartoshtimosalman.parsiblog.com/
قبل از عید نوروز امسال خبرگزاری فارس مصاحبه ای با من را نشر داد که در آن، با دلیل و برهان دین زرتشتی را مورد انتقاد قرار دادم:
http://zartoshtimosalman.parsiblog.com/Posts/509
اما متاسفانه برخی زرتشتی ها کاری کردند که خبرگزاری فارس علاوه بر برداشتن مصاحبه، از زرتشتی ها عذرخواهی کرد:
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13911229000269
... دو سه سال پیش مرحوم دکتر پرویز رجبی در مصاحبه ای از دین زرتشتی انتقاد کرده بود. زرتشتی ها با پی گیری هایشان تمام سایت هایی را که مصاحبه در آن آمده بود، فیلتر کردند. اگر این فیلتر کردن ها قانونی است، باید همه ی سایت هایی که از الغدیر تبلیغ می کنند و مطالب آن را می نویسند، فیلتر شوند! هیچکس نباید از تورات و انجیل ایراد بگیرد!
طبق آنچه در سایت هایشان آمده و خبری که دارم آنان در حال پی گیری فیلتر کردن وبلاگم هستند. حتی در سایت هایشان صحبت از به دادگاه کشاندن من را مطرح کرده اند.
گذشته از آنکه لازم است در جریان دست های پنهانی باشید که چگونه زمینه ی انحراف اعتقادی جوانان را فراهم می سازند، جای طرح این پرسش است که با توجه به اینکه قانون اساسی زرتشتیان را به رسمیت شناخته است، آیا انتقاد از آنها و دینشان ممنوع است؟
بسیار ممنون می شوم که به صورت کتبی پاسخ مورد نظر را ارائه بفرمایید.

                                                                          با آرزوی توفیق
                                                             ارادتمند ـ سید حسن فاطمی موحد
                                                                            4/2/1392
لینک های مرتبط:
مصاحبه با خبرگزاری فارس
پیام به مراجع تقلید


  
Google

در این وبلاگ
در کل اینترنت
وبلاگ-کد جستجوی گوگل