سفارش تبلیغ
صبا ویژن
غایت دانش، عمل نیکوست . [امام علی علیه السلام]
آمار

بازدید امروز :417
بازدید دیروز :500
کل بازدید :2760813
تعداد کل یادداشت ها : 1491
100/9/12
یادداشت های گذشته [1484]
برگزیده ها
 
کانال گفتگو با زرتشتیان [0] سایت "گفت و گو با زرتشتیان" [0] بر قله احادیث [0] مبهم ترین شخصیت تاریخ [0] خلیج فارس در سخن پیامبر(ص) [0] هیچستان [1] ترجمه منشور کورش [0] راه مقابله با زرتشتی [0] زنده زنده پوست کندن [1] سهم زرتشتیان در جنگ با عراق [1] نقد مسلمانان به جای اسلام [0] همه چیز اسلام از زرتشت! [0] چهارشنبه سوری [0] چرا اسلام جایگزین زرتشتی؟ [0] مهمترین های اسلام و زرتشتی [1] نژادپرستی ابزار زرتشتیان [0] گرایش زنان به اسلام [0] برخورد زرتشتیان با مرتدان [0] مقایسه ی بحرینی ها و زرتشتی ها [0] مفاتیح و ادرار شتر [0] نژادپرستی ممنوع [0] پس از عمری پژوهش [1] اسلام فردوسی [0] اسلام برای 1400 سال پیش [0] حقوق حیوانات در اسلام [0] تفسیر فروهر [0] امام رضا(ع) و زرتشتیان [0] مقایسه ی ادرار گاو و شتر [0] توهین به ایرانیان [0] تغییر در زرین کوب [0] ساسانیان بیگانه از فروهر [0] شورش ها در ایران [0] حضور امامان در جنگ با ایران [0] استحقاق توهین؟! [0] کاهش جمعیت زرتشتیان [0] کاهش حضور زرتشتیان در اینترنت [0] جنگ و کشتار [0] نجابت زرتشتیان [0] درخواست زرتشتیان از من [0] ظلم به زنان [0] اسلام اختیاری ایرانیان [0] می خواهم زرتشتی شوم! [475] ارزش شعار زرتشتیان [0] دزدی حدیث [0] وحشی‏گری در ایران باستان [0] کشتارهای امام علی(ع) [0] اخراج آریایی ها [0] تشرف یک زرتشتی به اسلام [0] عوامل گرایش به زرتشتی [0] ملاک خودی و غیر خودی [0] مشروعیت انجمن زرتشتیان؟ [0] قرض دادن زن خود [0] اعدام در دین زرتشتی [0] نوروز [0] انتخاب رئیس حکومت [0] آدم خواری [0] بی اعتباری گاتها [0] کارنامه اسلام [0] پیامبر اسلام(1) [0] پیامبر اسلام(2) [0] آرشیو پیوند روزانه [74]
خبر مایه
 
0[0]
لینک خرید کتاب راه راستی: www.raherasti.ir/9791

عضویت در تلگرام
 

سایت راه راستی راه اندازی شد

فروهرپاسخ مسابقه ی این وبلاگ (اینجا):
زرتشتی ها سه ردیف پر در بال فروهر را علامت «اندیشه ی نیک، گفتار نیک و کردار نیک» می دانند و سه ردیف پر در قسمت دم را نشانه ی «اندیشه ی بد، گفتار بد، و کردار بد» می دانند که باید آن را زیر پا گذاشت. برای همین در هر اثر باستانی نقش فروهر را ببینند بانیان آن مکان از جمله هخامنشیان را زرتشتی معرفی می کنند.
دو نقش فروهری که تصویرشان آمده، در عصر هخامنشیان حک شده اند اما در تصویر اول، چهار ردیف پر در بال می بینیم و در تصویر دوم دو ردیف پر در قسمت دم مشاهده می شود.
از اینجا به دست می آید کسانی که این نگاره را حک کرده اند توجهی به این تفسیر زرتشتیان نداشته اند و در نتیجه فروهر ربطی به زرتشتیها ندارد و صرفا نمادی ایرانی است.
برندگان
سه نفری که برنده ی این مسابقه شدند عبارتند از آقایان: قاسم، عبدالحق، کیا
هیچکدام آدرس ایمیل خود را درج نکرده اند. لطفا آدرس ایمیل خود را در اختیارم قرار دهند تا شارژ ایرانسل را تقدیمشان کنم. تشکر


  
Google

در این وبلاگ
در کل اینترنت
وبلاگ-کد جستجوی گوگل