سفارش تبلیغ
صبا
گناهى که تو را زشت نماید نزد خدا بهتر است از کار نیکى که پسندت آید . [نهج البلاغه]
آمار

بازدید امروز :275
بازدید دیروز :571
کل بازدید :2229523
تعداد کل یادداشت ها : 1293
97/3/2
یادداشت های گذشته [1286]
برگزیده ها
 
کانال گفتگو با زرتشتیان [0] سایت "گفت و گو با زرتشتیان" [0] بر قله احادیث [0] مبهم ترین شخصیت تاریخ [0] خلیج فارس در سخن پیامبر(ص) [0] هیچستان [1] ترجمه منشور کورش [0] راه مقابله با زرتشتی [0] زنده زنده پوست کندن [1] سهم زرتشتیان در جنگ با عراق [1] نقد مسلمانان به جای اسلام [0] همه چیز اسلام از زرتشت! [0] چهارشنبه سوری [0] چرا اسلام جایگزین زرتشتی؟ [0] مهمترین های اسلام و زرتشتی [1] نژادپرستی ابزار زرتشتیان [0] گرایش زنان به اسلام [0] برخورد زرتشتیان با مرتدان [0] مقایسه ی بحرینی ها و زرتشتی ها [0] مفاتیح و ادرار شتر [0] نژادپرستی ممنوع [0] پس از عمری پژوهش [1] اسلام فردوسی [0] اسلام برای 1400 سال پیش [0] حقوق حیوانات در اسلام [0] تفسیر فروهر [0] امام رضا(ع) و زرتشتیان [0] مقایسه ی ادرار گاو و شتر [0] توهین به ایرانیان [0] تغییر در زرین کوب [0] ساسانیان بیگانه از فروهر [0] شورش ها در ایران [0] حضور امامان در جنگ با ایران [0] استحقاق توهین؟! [0] کاهش جمعیت زرتشتیان [0] کاهش حضور زرتشتیان در اینترنت [0] جنگ و کشتار [0] نجابت زرتشتیان [0] درخواست زرتشتیان از من [0] ظلم به زنان [0] اسلام اختیاری ایرانیان [0] می خواهم زرتشتی شوم! [475] ارزش شعار زرتشتیان [0] دزدی حدیث [0] وحشی‏گری در ایران باستان [0] کشتارهای امام علی(ع) [0] اخراج آریایی ها [0] تشرف یک زرتشتی به اسلام [0] عوامل گرایش به زرتشتی [0] ملاک خودی و غیر خودی [0] مشروعیت انجمن زرتشتیان؟ [0] قرض دادن زن خود [0] اعدام در دین زرتشتی [0] نوروز [0] انتخاب رئیس حکومت [0] آدم خواری [0] بی اعتباری گاتها [0] کارنامه اسلام [0] پیامبر اسلام(1) [0] پیامبر اسلام(2) [0] آرشیو پیوند روزانه [74]
خبر مایه
 
0[0]
لینک خرید کتاب راه راستی: www.raherasti.ir/9791

عضویت در تلگرام
 

*امروز در جمع دوستان سخن از کرامت ها در جبهه پیش آمد. دوست گرامی حجت الاسلام و المسلمین صادق حائری جم خاطره ی زیر را بی واسطه از زبان حجت الاسلام والمسلمین شیخ ابراهیم دهقان یزدی ـ که شخصی بسیار باتقواست ـ نقل کرد:
هنگام عملیات، خود را نزدیک عراقی ها دیدیم. همان موقع به امام زمان(ع) متوسل شدم. خطاب به حضرت ادامه مطلب...

  

ساسانیان*زمانی که تعدادی جوان حبشی سیف بن ذی یزن ـ دست نشانده ی ساسانیان در یمن ـ را کشتند، خبر به انو شیروان رسید. عکس العمل او را از کتاب «تاریخ بلعمی» می خوانیم.

«خبر به نوشروان شد، سخت تافته شد و باز وهرز را به یمن فرستاد با چهار هزار مرد و بفرمود که هرکه به یمن اندر است ادامه مطلب...

  

محسن چاهی
تقریبا دو سال پیش در سایتی مطلبی خواندم که برام باور نکردنی بود توی اون در مورد شکنجه های داریوش صحبت شده بود که تا حدودیش قابل قبول بود اما در آخر نوعی از شکنجه مطرح شده بود که باور نکردنی بود مخصوصا ادامه مطلب...

  

وقتی در مدرسه ی دختر شهید حجت الاسلام سید مجتبی صالحی خوانساری، برنامه امتحانات را به دست دختر می دهند تا به امضای اولیا برساند، او به خانه می آید و چون پدرش به شهادت رسیده بود و مادر در سفر بود غمگین و گریان به خواب می رود. ادامه مطلب...

  

*دوستمان محمد در مورد کتابسوزی در ایران از سوی اعراب مهاجم، مدارکی را ارئه کرده. پس از بیان استناد ایشان، جواب را از زبان شهید مطهری می آوریم.
محمد:
سند درباره کتاب سوزی اعراب خواستید
1.صفحه 1002 مقدمه ابن خلدون ادامه مطلب...

  

*در اینترنت حرف های فراوان در مورد شهید سید احمد پلارک می یابیم. اما آنچه را خود دیده ام می گویم:
دیروز (23/2/1390) در بهشت زهرای تهران، قطعه 26 همراه پسرم بر مزار شهید پلارک حاضر شدیم. پیدا کردن مزار او آسان است. محل دفن شهدا نزدیک ایستگاه مترو است. اگر به آنجا برویم، از هرکه بپرسیم مزار فلانی کجاست ـ بجز افراد اندک ـ نشان می دهند. ادامه مطلب...

  

بحرینی ها*یک) بی تردید کشور عربی عراق تصمیم داشت نقشه ی ایران را از جهان محو کند و صدام رسما اعلام کرد که می خواهد نبرد قادسیه را تکرار کند.

دو) زرتشتیها اصیل ترین ایرانیانند و بیش از دیگران اظهار ایران دوستی می کنند و شعارهایی از قبیل «جانم فدای ایران» از ویژگی های آنان است.

سه) بحرین کشوری عربیست و آنگونه که زرتشتیها دم از نژاد می زنند، نه تنها انتظار نیست بحرینی ها از ایران دفاع کنند بلکه باید ادامه مطلب...

  

*یکی از ابزارهای تبلیغاتی، خشن نشان دادن اسلام است. در پاسخ، به روایات فراوان می توان استناد کرد اما به چند نمونه بسنده می کنیم.
ناگفته نماند که در خیلی موارد با دشمن بسیار با خشونت برخورد شده اما وقتی مجموع روایات را نگاه می کنیم، می بینیم در آن موارد چاره ای جز خشونت نبوده است.

قرآن مجید
دشمنى با یک گروه وادارتان نکند که ادامه مطلب...

  

داریوش بزرگ*متأسفانه مبالغه های فراوان در برقراری عدالت و انسانیت در ایران باستان می شود و از سوی دیگر، اسلام را مساوی با وحشی گری معرفی می کنند.
بدور از شایعات، عباراتی از زبان داریوش در بیستون را می آوریم. چه شد که مجازات‌های مجرمان در اسلام، وحشی‌گریست، اما این رفتارها را نباید وحشیگری به حساب آورد؟

«در بابل تیر به مقعد ندینتبیره و بزرگانی که با او بودند فرو ادامه مطلب...

  

جنگ ایران و عراق>دکتر کورش نیکنام ـ موبد و پژوهشگر برجسته ی زرتشتی ـ طی مقاله ای در سایت شخصی خود، شهدای عزیز زرتشتی پس از پیروزی انقلاب اسلامی را معرفی کرده است. وقتی نگاهی به زندگی آنها انداختم، متوجه شدم تنها دو نفرشان داوطلبانه به جبهه رفته و شهید شده اند:

یک) دکتر اسفندیار دارابیان، 62 ساله ادامه مطلب...

  
<      1   2   3   4   5   >>   >
Google

در این وبلاگ
در کل اینترنت
وبلاگ-کد جستجوی گوگل