سفارش تبلیغ
صبا ویژن
خداى سبحان طاعت را غنیمتى ساخته است براى زیرکان آنگاه که مردم ناتوان کوتاهى کنند در آن . [نهج البلاغه]
آمار

بازدید امروز :200
بازدید دیروز :607
کل بازدید :2761203
تعداد کل یادداشت ها : 1491
100/9/13
یادداشت های گذشته [1484]
برگزیده ها
 
کانال گفتگو با زرتشتیان [0] سایت "گفت و گو با زرتشتیان" [0] بر قله احادیث [0] مبهم ترین شخصیت تاریخ [0] خلیج فارس در سخن پیامبر(ص) [0] هیچستان [1] ترجمه منشور کورش [0] راه مقابله با زرتشتی [0] زنده زنده پوست کندن [1] سهم زرتشتیان در جنگ با عراق [1] نقد مسلمانان به جای اسلام [0] همه چیز اسلام از زرتشت! [0] چهارشنبه سوری [0] چرا اسلام جایگزین زرتشتی؟ [0] مهمترین های اسلام و زرتشتی [1] نژادپرستی ابزار زرتشتیان [0] گرایش زنان به اسلام [0] برخورد زرتشتیان با مرتدان [0] مقایسه ی بحرینی ها و زرتشتی ها [0] مفاتیح و ادرار شتر [0] نژادپرستی ممنوع [0] پس از عمری پژوهش [1] اسلام فردوسی [0] اسلام برای 1400 سال پیش [0] حقوق حیوانات در اسلام [0] تفسیر فروهر [0] امام رضا(ع) و زرتشتیان [0] مقایسه ی ادرار گاو و شتر [0] توهین به ایرانیان [0] تغییر در زرین کوب [0] ساسانیان بیگانه از فروهر [0] شورش ها در ایران [0] حضور امامان در جنگ با ایران [0] استحقاق توهین؟! [0] کاهش جمعیت زرتشتیان [0] کاهش حضور زرتشتیان در اینترنت [0] جنگ و کشتار [0] نجابت زرتشتیان [0] درخواست زرتشتیان از من [0] ظلم به زنان [0] اسلام اختیاری ایرانیان [0] می خواهم زرتشتی شوم! [475] ارزش شعار زرتشتیان [0] دزدی حدیث [0] وحشی‏گری در ایران باستان [0] کشتارهای امام علی(ع) [0] اخراج آریایی ها [0] تشرف یک زرتشتی به اسلام [0] عوامل گرایش به زرتشتی [0] ملاک خودی و غیر خودی [0] مشروعیت انجمن زرتشتیان؟ [0] قرض دادن زن خود [0] اعدام در دین زرتشتی [0] نوروز [0] انتخاب رئیس حکومت [0] آدم خواری [0] بی اعتباری گاتها [0] کارنامه اسلام [0] پیامبر اسلام(1) [0] پیامبر اسلام(2) [0] آرشیو پیوند روزانه [74]
خبر مایه
 
0[0]
لینک خرید کتاب راه راستی: www.raherasti.ir/9791

عضویت در تلگرام
 

سایت راه راستی راه اندازی شد

«گفتگو با زرتشتیان» یا دمیدن بر آتش کینه و تعصب؟ (1) استاد سید مجتبی آقایی

6ـ مقابله به کام چه کسانی؟
جناب آقای فاطمی! جنابعالی را متهم می‌کنم که با این کنش و منش خود، در حال خدمت به دست‌های مرموزی هستید که کیان این کشور و دیانت مردم را نشانه رفته‌اند. اجازه بدهید تا ادامه مطلب...

  
سایت راه راستی راه اندازی شد

«گفتگو با زرتشتیان» یا دمیدن بر آتش کینه و تعصب؟ (1)هفت سال پیش، نخستین بار که با استاد گرانقدر سید مجتبی آقایی ـ با سابقه ی دیرین در مطالعه و تدریس در حوزه ی دین زرتشتی ـ خصوصی دیدار کردم، وقتی نام امام علی(ع) پیش آمد، اشک در چشمانش حلقه زد.
افتخار می کنم با حضور در دروس زرتشتی شناسی ایشان بهره ها بردم.
ادامه مطلب...

  
سایت راه راستی راه اندازی شد

درخواست از بازدیدکنندگان گرامی / درج ایمیل زرتشتیان و باستان گراها در خبرنامه به قلم مدیر سایت
امروز 3 خرداد 1395 رتبه ی سایت های علمی ویژه ی زرتشتی (نه خبری و وبلاگ) را از طریق سایت الکسا به دست آوردم که به ترتیب زیر است. دلیل نمایش ندادن رتبه در ایران، پایین بودن رتبه است.

یک) گفت و گو با زرتشتیان:
در جهان: 998/000
در ایران: 58/000 ادامه مطلب...

  
سایت راه راستی راه اندازی شد

سید حسن فاطمی موحد*چند مورد را به عنوان وصیت در اینجا می نویسم. دلیل نوشتن در اینجا این است که این خواسته هایم بر خلاف عرف رایج است و نمی خواهم بازماندگانم زیر سؤال بروند:
یک) یک مجلس ترحیم

برای من تنها یک مجلس ختم و فاتحه گرفته شود. هیچ آیه و حدیثی برای مجلس گرفتن برای اموات نداریم. ادامه مطلب...

  
سایت راه راستی راه اندازی شد

درخواست از بازدیدکنندگان گرامی / درج ایمیل زرتشتیان و باستان گراها در خبرنامه*نظر به راه اندازی بخش «خبرنامه» در سایت "گفت و گو با زرتشتیان" خواهشمند است علاوه بر درج آدرس ایمیل خود، آدرس ایمیل زرتشتی ها و باستان گراها را در این قسمت قرار دهید تا هر از چند گاه، از مطالب جدید سایت باخبر شوند. پیشاپیش تشکر می کنم.
صاحبان ایمیل می توانند لغو اشتراک کنند، پس مزاحمتی برای آنان نیست.


  
سایت راه راستی راه اندازی شد

*لطفا جهت برخی برنامه های حضوری شماره تماس خود را برای مدیر وبلاگ پیامک کنید. تشکر فراوان.
همراه:  09127497019


  
سایت راه راستی راه اندازی شد

*سید حسن فاطمی موحد1? ابوحیان توحیدی و هجو صاحب بن عباد، چاپ شده در کتاب «گنجینه شهاب»، دفتر4
2? سقیفه، در کتاب «دانشنامه امام علی(ع)»
3? شعر موشّح نیستان، شماره 10
4? نسخه ای نادر از الحدائق البدیعیة فی الانواع الادبیة، آینه پژوهش، شماره 47 ادامه مطلب...

  
سایت راه راستی راه اندازی شد

*انتظار نداشتم از سوی یک روحانی که باید مدافع تمام عیار اسلام باشد، در وبلاگ شخصی اش مورد انتقاد قرار گیرم آن هم با تعابیری چون «حمله علیه هموطنان» و تشبیه به گروه بوکو حرام! او می نویسد:
«مدتی است وبلاگی به نام گفتگو با زرتشتیان مبادرت به حمله علیه هموطنان زرتشتی نموده است . حال اینکه از نظر قانون و شرع ، زرتشتیان و سایر ادیان و مذاهب در جمهوری اسلامی ادامه مطلب...

  
سایت راه راستی راه اندازی شد

کسانی که کمتر به این وبلاگ سر می زنند و احتمال می دهند پستی به آرشیو رفته و ندیده اند، به آخرین گزینه در ستون سمت راست مراجعه کنند.


  
سایت راه راستی راه اندازی شد

زرتشتیان یا همفکران آنها یک تذکر را بارها از طریق گذاشتن پیام در اینجا یا از طریق ایمیل، با من در میان گذاشته اند. گاهی با نامی زرتشتی پیام می دهند و گاهی با نامی اسلامی. گاهی از سر دلسوزی، گاهی با تهدید، گاهی با خواهش و...
خواسته ی مشترک بسیاری از پیام ها ادامه مطلب...

  
<      1   2   3   4   5      >
Google

در این وبلاگ
در کل اینترنت
وبلاگ-کد جستجوی گوگل