سفارش تبلیغ
صبا ویژن
گنجی سودمندتر از دانش نیست . [امام علی علیه السلام]
آمار

بازدید امروز :427
بازدید دیروز :500
کل بازدید :2760823
تعداد کل یادداشت ها : 1491
100/9/12
یادداشت های گذشته [1484]
برگزیده ها
 
کانال گفتگو با زرتشتیان [0] سایت "گفت و گو با زرتشتیان" [0] بر قله احادیث [0] مبهم ترین شخصیت تاریخ [0] خلیج فارس در سخن پیامبر(ص) [0] هیچستان [1] ترجمه منشور کورش [0] راه مقابله با زرتشتی [0] زنده زنده پوست کندن [1] سهم زرتشتیان در جنگ با عراق [1] نقد مسلمانان به جای اسلام [0] همه چیز اسلام از زرتشت! [0] چهارشنبه سوری [0] چرا اسلام جایگزین زرتشتی؟ [0] مهمترین های اسلام و زرتشتی [1] نژادپرستی ابزار زرتشتیان [0] گرایش زنان به اسلام [0] برخورد زرتشتیان با مرتدان [0] مقایسه ی بحرینی ها و زرتشتی ها [0] مفاتیح و ادرار شتر [0] نژادپرستی ممنوع [0] پس از عمری پژوهش [1] اسلام فردوسی [0] اسلام برای 1400 سال پیش [0] حقوق حیوانات در اسلام [0] تفسیر فروهر [0] امام رضا(ع) و زرتشتیان [0] مقایسه ی ادرار گاو و شتر [0] توهین به ایرانیان [0] تغییر در زرین کوب [0] ساسانیان بیگانه از فروهر [0] شورش ها در ایران [0] حضور امامان در جنگ با ایران [0] استحقاق توهین؟! [0] کاهش جمعیت زرتشتیان [0] کاهش حضور زرتشتیان در اینترنت [0] جنگ و کشتار [0] نجابت زرتشتیان [0] درخواست زرتشتیان از من [0] ظلم به زنان [0] اسلام اختیاری ایرانیان [0] می خواهم زرتشتی شوم! [475] ارزش شعار زرتشتیان [0] دزدی حدیث [0] وحشی‏گری در ایران باستان [0] کشتارهای امام علی(ع) [0] اخراج آریایی ها [0] تشرف یک زرتشتی به اسلام [0] عوامل گرایش به زرتشتی [0] ملاک خودی و غیر خودی [0] مشروعیت انجمن زرتشتیان؟ [0] قرض دادن زن خود [0] اعدام در دین زرتشتی [0] نوروز [0] انتخاب رئیس حکومت [0] آدم خواری [0] بی اعتباری گاتها [0] کارنامه اسلام [0] پیامبر اسلام(1) [0] پیامبر اسلام(2) [0] آرشیو پیوند روزانه [74]
خبر مایه
 
0[0]
لینک خرید کتاب راه راستی: www.raherasti.ir/9791

عضویت در تلگرام
 

سایت راه راستی راه اندازی شد

نژادپرستان آریایی، صلح دوستان جنگ طلب! / یک نژادپرست: اگر بچه عربی را دیدی حتما آن را نابود کن!به قلم مدیر سایت
بچه قرطی های نژادپرست که «آریایی، آریایی» از زبانشان نمی افتد، دیدگاه اسلام در مورد جنگ را به باد انتقاد می گیرند و صلح دوستی اشان گوش فلک را کر می کند؛ اما همین ها همواره بر ضد عرب ها سخن می گویند و دیگران را بر ضد اینان تحریک می کنند. مگر این، غیر از جنگ طلبی است؟!
کار به جایی رسیده که امروز در همین سایت، پیام زیر را از یک نژادپرست دریافت کردم:

«عرب را در هرصورت باید نابود کرد و این نصیحت را به شما می کنم که اگه بچه عربی را دیدی حتما آن را نابود کن چون آخر خیانت و تمامی چیزهای بد است و عرب خوب پیدا نمی شود. ( بغیر از …) اشخاصی که خودشان هم از این اعراب به تنگ آمده بودند.»

این حرف ها با تفکر داعش چه تفاوتی دارد؟ هرچند تجربه نشان داده که این نژادپرستان ترسوترین افرادند. من زمان جنگ ایران و عراق را درک کرده ام و بارها در جبهه حضور داشته ام. هیچکدام از این نژادپرستان، نه تنها پا در میدان جنگ با عرب ها نگذاشتند بلکه همواره بخاطر مشکلات اقتصادی ـ که لازمه ی جنگ است ـ نق نقوترین افراد بودند!

خاطره ای از پیاده روی اربعین 1394
امسال در میانه ی راه پیاده روی اربعین، با ماشین خودشان، حدود هفتاد نفر از ما ایرانی ها را به روستایی فقیرنشین دعوت کردند. شب را در یک خانه گذراندیم. شام مفصل و صبحانه و محل خواب را با احترام زیاد، برایمان تدارک دیدند. حتی هرکس نیاز به حمام داشت، می توانست به حمام برود. با میزبان صحبت کردم و گفت: این برنامه را سیزده شب قبل از اربعین دارم.
در یک روستا با چنین پولی می توان املاک زیاد خرید اما هزینه ی زائران به ویژه ایرانی ها کردند. آیا درست بود ما در مقابل، فرزند این خانواده را می کشتیم؟!!! یکبار مرا به ناهار دعوت کردند اما چون سفت و محکم دعوت آنها را رد نکردم دو نفری زیر بغلهایم را گرفتند و به طرف حسینیه برای ناهار بردند. مزد دستشان کشتن فرزندشان است؟!!! آیا توجه داریم بسیاری از همین ها که از ما ایرانی ها پذیرایی می کردند، چه بسا نزدیکانشان به دست ما ایرانی ها در جنگ کشته شده بودند؟!
داعش

رفتار داعش در سوریه

اربعین

در طویریج، شصت هفتاد ایرانی مهمان در خانه ی یک عرب بودیم. میزبان برای هر چهار نفر چنین سینی رشته پلو با یک مرغ بریان آماده کرده بود برای پذیرایی


  
Google

در این وبلاگ
در کل اینترنت
وبلاگ-کد جستجوی گوگل