سفارش تبلیغ
تبلیغات در پارسی بلاگ
[پیمان] دوستی را نگه دار، گرچه دیگری آن را نگه ندارد . [امام علی علیه السلام]
آمار

بازدید امروز :466
بازدید دیروز :1138
کل بازدید :2115004
تعداد کل یادداشت ها : 1243
96/10/30
یادداشت های گذشته [1236]
برگزیده ها
 
کانال گفتگو با زرتشتیان [0] سایت "گفت و گو با زرتشتیان" [0] بر قله احادیث [0] مبهم ترین شخصیت تاریخ [0] خلیج فارس در سخن پیامبر(ص) [0] هیچستان [1] ترجمه منشور کورش [0] راه مقابله با زرتشتی [0] زنده زنده پوست کندن [1] سهم زرتشتیان در جنگ با عراق [1] نقد مسلمانان به جای اسلام [0] همه چیز اسلام از زرتشت! [0] چهارشنبه سوری [0] چرا اسلام جایگزین زرتشتی؟ [0] مهمترین های اسلام و زرتشتی [1] نژادپرستی ابزار زرتشتیان [0] گرایش زنان به اسلام [0] برخورد زرتشتیان با مرتدان [0] مقایسه ی بحرینی ها و زرتشتی ها [0] مفاتیح و ادرار شتر [0] نژادپرستی ممنوع [0] پس از عمری پژوهش [1] اسلام فردوسی [0] اسلام برای 1400 سال پیش [0] حقوق حیوانات در اسلام [0] تفسیر فروهر [0] امام رضا(ع) و زرتشتیان [0] مقایسه ی ادرار گاو و شتر [0] توهین به ایرانیان [0] تغییر در زرین کوب [0] ساسانیان بیگانه از فروهر [0] شورش ها در ایران [0] حضور امامان در جنگ با ایران [0] استحقاق توهین؟! [0] کاهش جمعیت زرتشتیان [0] کاهش حضور زرتشتیان در اینترنت [0] جنگ و کشتار [0] نجابت زرتشتیان [0] درخواست زرتشتیان از من [0] ظلم به زنان [0] اسلام اختیاری ایرانیان [0] می خواهم زرتشتی شوم! [475] ارزش شعار زرتشتیان [0] دزدی حدیث [0] وحشی‏گری در ایران باستان [0] کشتارهای امام علی(ع) [0] اخراج آریایی ها [0] تشرف یک زرتشتی به اسلام [0] عوامل گرایش به زرتشتی [0] ملاک خودی و غیر خودی [0] مشروعیت انجمن زرتشتیان؟ [0] قرض دادن زن خود [0] اعدام در دین زرتشتی [0] نوروز [0] انتخاب رئیس حکومت [0] آدم خواری [0] بی اعتباری گاتها [0] کارنامه اسلام [0] پیامبر اسلام(1) [0] پیامبر اسلام(2) [0] آرشیو پیوند روزانه [74]
خبر مایه
 
0[0]
لینک خرید کتاب راه راستی: www.raherasti.ir/9791

عضویت در تلگرام
 

سایت گفت و گو با زرتشتیان راه اندازی شد

*آن دسته از احکام شرعی که زرتشت صادر کرده به ما نرسیده است. امروزه زرتشتیان مدعی اند که رفتار نیک را براساس عقل خودمان تشخیص می دهیم. هررفتاری که با عقل خودمان نیک باشد همان خوب است و هرچه را که عقلمان بد بداند بد است.
اما در اسلام چنین نیست. هررفتاری را که اسلام حرام شمرده باید ترک کنیم هرچند عقل ما آن را خوب بداند؛ چون بر این باوریم که اسلام حکمی خلاف عقل ندارد.
طبق گزارش منتشره در اینترنت، در بعضی کشورها جنین انسان را می خورند. از نظر اسلام وقتی جنین از چهار ماه گذشت حکم انسانهای دیگر را دارد و خوردن آن به معنای آدمخواری بوده گناهی بسیار بزرگ به شمار می رود. حتی قبل از چهارماه هم قابل خوردن نیست.
زرتشتیان در این زمینه چه حکمی دارند؟ با توجه به اینکه این آدمخواران، رفتار خود را مطابق با عقل خودشان می دانند، آیا چنین رفتاری مورد تأیید زرتشتیان است؟ اگر نیست به چه دلیل؟
به عکسهای زیر توجه کنید:لینک مرتبط:
هیچستان


  
Google

در این وبلاگ
در کل اینترنت
وبلاگ-کد جستجوی گوگل