سفارش تبلیغ
صبا ویژن
دانش، ثمره حکمت است و درستی ازشاخه های آن . [امام علی علیه السلام]
آمار

بازدید امروز :443
بازدید دیروز :500
کل بازدید :2760839
تعداد کل یادداشت ها : 1491
100/9/12
یادداشت های گذشته [1484]
برگزیده ها
 
کانال گفتگو با زرتشتیان [0] سایت "گفت و گو با زرتشتیان" [0] بر قله احادیث [0] مبهم ترین شخصیت تاریخ [0] خلیج فارس در سخن پیامبر(ص) [0] هیچستان [1] ترجمه منشور کورش [0] راه مقابله با زرتشتی [0] زنده زنده پوست کندن [1] سهم زرتشتیان در جنگ با عراق [1] نقد مسلمانان به جای اسلام [0] همه چیز اسلام از زرتشت! [0] چهارشنبه سوری [0] چرا اسلام جایگزین زرتشتی؟ [0] مهمترین های اسلام و زرتشتی [1] نژادپرستی ابزار زرتشتیان [0] گرایش زنان به اسلام [0] برخورد زرتشتیان با مرتدان [0] مقایسه ی بحرینی ها و زرتشتی ها [0] مفاتیح و ادرار شتر [0] نژادپرستی ممنوع [0] پس از عمری پژوهش [1] اسلام فردوسی [0] اسلام برای 1400 سال پیش [0] حقوق حیوانات در اسلام [0] تفسیر فروهر [0] امام رضا(ع) و زرتشتیان [0] مقایسه ی ادرار گاو و شتر [0] توهین به ایرانیان [0] تغییر در زرین کوب [0] ساسانیان بیگانه از فروهر [0] شورش ها در ایران [0] حضور امامان در جنگ با ایران [0] استحقاق توهین؟! [0] کاهش جمعیت زرتشتیان [0] کاهش حضور زرتشتیان در اینترنت [0] جنگ و کشتار [0] نجابت زرتشتیان [0] درخواست زرتشتیان از من [0] ظلم به زنان [0] اسلام اختیاری ایرانیان [0] می خواهم زرتشتی شوم! [475] ارزش شعار زرتشتیان [0] دزدی حدیث [0] وحشی‏گری در ایران باستان [0] کشتارهای امام علی(ع) [0] اخراج آریایی ها [0] تشرف یک زرتشتی به اسلام [0] عوامل گرایش به زرتشتی [0] ملاک خودی و غیر خودی [0] مشروعیت انجمن زرتشتیان؟ [0] قرض دادن زن خود [0] اعدام در دین زرتشتی [0] نوروز [0] انتخاب رئیس حکومت [0] آدم خواری [0] بی اعتباری گاتها [0] کارنامه اسلام [0] پیامبر اسلام(1) [0] پیامبر اسلام(2) [0] آرشیو پیوند روزانه [74]
خبر مایه
 
0[0]
لینک خرید کتاب راه راستی: www.raherasti.ir/9791

عضویت در تلگرام
 

سایت راه راستی راه اندازی شد

در تاریخ 13/2/1391 حجت الاسلام والمسلمین محمد سلیمی ـ از قضات دادگاه انقلاب ـ قضیه ی زیر را در استخر برایم تعریف کرد:
در دهه ی شصت دختری که در رشته ی روانشناسی تحصیل می کرد و سابقه ی چندین سال همکاری با سازمان مجاهدین خلق(منافقین) را داشت دستگیر شد. خانواده ی وی 
از متدینین و محترمین شهر بودند و این خانم را دختر خود نمی دانستند و در مدت زندانی بودنش حتی به او سر نزدند. محاکمه ی او بر عهده ی من بود. جرم او در حد اعدام بود و حکمش هم صادر شد. در مدتی که پرونده در مرجع عالی قضایی بررسی می شد یادداشتهای زندان این خانم را برای من آوردند. این نوشته ها حکایت از ندامت وی از اعمال گذشته اش داشت.
بعد از مدتی حکم اعدامش تأیید شد. مسئولین اجرای احکام معتقد بودند که وی از نظر فکری تغییر زیادی کرده است و در زندان به بحث و روشنگری سایر هواداران مشغول است. این همه حاکی از یک تغییر بنیادین در نگاه و عقیده ی وی و بازگشت حقیقی وی بود.
از این رو برای وی درخواست تخفیف در مجازات (حبس ابد) نمودم.
پس از چند سال کاملا اصلاح شده بود و خانواده ی او نیز پس از آگاهی از وضعیت جدید او، با صمیمیت او را پذیرفتند.
روزی در دیدار با خانواده ی وی به پدرش گفتم که: دیگر باید دخترتان را عروس کنید. پدر او گفت: ما این دختر را از دست داده بودیم و تلاش و کوشش شما باعث بازگشت او شده است. از این رو حق پدری را به شما واگذار می کنم.
نهایتاً وی با عفو امام راحل از زندان آزاد شد و با کمک ما و همکاری پدرش ازدواج نمود. تا چند سال پیش که خبر داشتم با همسر و فرزندانش به خوبی و آرامش در حال زندگی بود.
کار فرهنگی چنان تأثیری دارد که انسان ها را از لغزش گاه های انحراف به دامان خانواده ها باز می گرداند به گونه ای که سالها پس از آن داستان هم با خانواده ایشان رفت و آمد خانوادگی داشتیم.


  
Google

در این وبلاگ
در کل اینترنت
وبلاگ-کد جستجوی گوگل