سفارش تبلیغ
صبا ویژن
از شهوت پنهان بپرهیزید : دانشمند دوست دارد که کنارش بنشینند . [پیامبر خدا صلی الله علیه و آله]
آمار

بازدید امروز :485
بازدید دیروز :484
کل بازدید :2763730
تعداد کل یادداشت ها : 1491
100/9/17
یادداشت های گذشته [1484]
برگزیده ها
 
کانال گفتگو با زرتشتیان [0] سایت "گفت و گو با زرتشتیان" [0] بر قله احادیث [0] مبهم ترین شخصیت تاریخ [0] خلیج فارس در سخن پیامبر(ص) [0] هیچستان [1] ترجمه منشور کورش [0] راه مقابله با زرتشتی [0] زنده زنده پوست کندن [1] سهم زرتشتیان در جنگ با عراق [1] نقد مسلمانان به جای اسلام [0] همه چیز اسلام از زرتشت! [0] چهارشنبه سوری [0] چرا اسلام جایگزین زرتشتی؟ [0] مهمترین های اسلام و زرتشتی [1] نژادپرستی ابزار زرتشتیان [0] گرایش زنان به اسلام [0] برخورد زرتشتیان با مرتدان [0] مقایسه ی بحرینی ها و زرتشتی ها [0] مفاتیح و ادرار شتر [0] نژادپرستی ممنوع [0] پس از عمری پژوهش [1] اسلام فردوسی [0] اسلام برای 1400 سال پیش [0] حقوق حیوانات در اسلام [0] تفسیر فروهر [0] امام رضا(ع) و زرتشتیان [0] مقایسه ی ادرار گاو و شتر [0] توهین به ایرانیان [0] تغییر در زرین کوب [0] ساسانیان بیگانه از فروهر [0] شورش ها در ایران [0] حضور امامان در جنگ با ایران [0] استحقاق توهین؟! [0] کاهش جمعیت زرتشتیان [0] کاهش حضور زرتشتیان در اینترنت [0] جنگ و کشتار [0] نجابت زرتشتیان [0] درخواست زرتشتیان از من [0] ظلم به زنان [0] اسلام اختیاری ایرانیان [0] می خواهم زرتشتی شوم! [475] ارزش شعار زرتشتیان [0] دزدی حدیث [0] وحشی‏گری در ایران باستان [0] کشتارهای امام علی(ع) [0] اخراج آریایی ها [0] تشرف یک زرتشتی به اسلام [0] عوامل گرایش به زرتشتی [0] ملاک خودی و غیر خودی [0] مشروعیت انجمن زرتشتیان؟ [0] قرض دادن زن خود [0] اعدام در دین زرتشتی [0] نوروز [0] انتخاب رئیس حکومت [0] آدم خواری [0] بی اعتباری گاتها [0] کارنامه اسلام [0] پیامبر اسلام(1) [0] پیامبر اسلام(2) [0] آرشیو پیوند روزانه [74]
خبر مایه
 
0[0]
لینک خرید کتاب راه راستی: www.raherasti.ir/9791

عضویت در تلگرام
 

سایت راه راستی راه اندازی شد

از شش هفت ماه پیش جوانی زرتشتی به نام سوشیانت با من تلفنی تماس می گرفت. با شور و نشاط می خواست از دین زرتشتی دفاع کند. بنا داشت با همکاری موبدان، تشکیلاتی راه بیندازد و با تحقیق، به ایرادات مسلمانان به دین زرتشتی جواب بدهد.
پس از مدتی از موبدهای سرشناس گلایه داشت که دیگر به تماس های تلفنی او جواب نمی دهند حتی یک بار خواست من را واسطه قرار دهد تا با آنها صحبت کنم که جواب او را بدهند.
وی بعد از تحقیقات به حقانیت اسلام پی برد و به اسلام گروید هرچند با مشکلاتی روبرو شده است. این استبصار را به او تبریک می گوییم. امیدواریم که این بصیرت، از روی آشنایی لازم با دو دین اسلام و زرتشتی باشد.
پیام او چنین است:
من یک زرتشتی بودم اما بعد از تحقیقات و آشنایی با آقای فاطمی به دین اسلام روی آوردم به شما هم میگم به دینی که افراد آن در سوراخی قایم شده اند نروید من الآن از یزد فرار کرده و به جای دیگر رفته ام آنان مرا مرتد می خوانند.
پیام او را در ذیل این پست بخوانید:
از زبان یک زرتشتی شناس


  
Google

در این وبلاگ
در کل اینترنت
وبلاگ-کد جستجوی گوگل