سفارش تبلیغ
صبا ویژن
بدی های برادران را فراموش کن، تا دوستی شانرا پایدار کنی . [امام علی علیه السلام]
آمار

بازدید امروز :229
بازدید دیروز :399
کل بازدید :2524241
تعداد کل یادداشت ها : 1491
99/5/23
یادداشت های گذشته [1484]
برگزیده ها
 
کانال گفتگو با زرتشتیان [0] سایت "گفت و گو با زرتشتیان" [0] بر قله احادیث [0] مبهم ترین شخصیت تاریخ [0] خلیج فارس در سخن پیامبر(ص) [0] هیچستان [1] ترجمه منشور کورش [0] راه مقابله با زرتشتی [0] زنده زنده پوست کندن [1] سهم زرتشتیان در جنگ با عراق [1] نقد مسلمانان به جای اسلام [0] همه چیز اسلام از زرتشت! [0] چهارشنبه سوری [0] چرا اسلام جایگزین زرتشتی؟ [0] مهمترین های اسلام و زرتشتی [1] نژادپرستی ابزار زرتشتیان [0] گرایش زنان به اسلام [0] برخورد زرتشتیان با مرتدان [0] مقایسه ی بحرینی ها و زرتشتی ها [0] مفاتیح و ادرار شتر [0] نژادپرستی ممنوع [0] پس از عمری پژوهش [1] اسلام فردوسی [0] اسلام برای 1400 سال پیش [0] حقوق حیوانات در اسلام [0] تفسیر فروهر [0] امام رضا(ع) و زرتشتیان [0] مقایسه ی ادرار گاو و شتر [0] توهین به ایرانیان [0] تغییر در زرین کوب [0] ساسانیان بیگانه از فروهر [0] شورش ها در ایران [0] حضور امامان در جنگ با ایران [0] استحقاق توهین؟! [0] کاهش جمعیت زرتشتیان [0] کاهش حضور زرتشتیان در اینترنت [0] جنگ و کشتار [0] نجابت زرتشتیان [0] درخواست زرتشتیان از من [0] ظلم به زنان [0] اسلام اختیاری ایرانیان [0] می خواهم زرتشتی شوم! [475] ارزش شعار زرتشتیان [0] دزدی حدیث [0] وحشی‏گری در ایران باستان [0] کشتارهای امام علی(ع) [0] اخراج آریایی ها [0] تشرف یک زرتشتی به اسلام [0] عوامل گرایش به زرتشتی [0] ملاک خودی و غیر خودی [0] مشروعیت انجمن زرتشتیان؟ [0] قرض دادن زن خود [0] اعدام در دین زرتشتی [0] نوروز [0] انتخاب رئیس حکومت [0] آدم خواری [0] بی اعتباری گاتها [0] کارنامه اسلام [0] پیامبر اسلام(1) [0] پیامبر اسلام(2) [0] آرشیو پیوند روزانه [74]
خبر مایه
 
0[0]
لینک خرید کتاب راه راستی: www.raherasti.ir/9791

عضویت در تلگرام
 

سایت راه راستی راه اندازی شد

نقد فرهنگ ایرانی: معاینه های ناقص / تجارت نه طبابت*مادرم ساعت پنج بعد از ظهر نوبت برای پزشک داشت. کارم را تعطیل کردم و او را به موقع به مطب رساندم. پزشک و مراجعان، زن بودند و در خیابان ماندم. تا اینکه مادر حدود ساعت هشت و نیم شب نوبت معاینه اش شد!! در این مدت من در خیابان ها سرگردان بودم و مادر با ابتلا به انواع بیماری، نمی دانم چه به سرش آمد!
مردی اواخر وقت به من گفت: به ما گفته اند که ساعت پنج و ربع اینجا باشیم اما هنوز نوبت ما نشده!
دلیل این کار پزشک چیست که بیماران را چند ساعت زودتر از موعد به مطب می کشاند؟! آیا پزشک حق دارد برای رونق کاسبی خود از وقت بیماران و همراهان آنها اینگونه استفاده کند؟!  اولین بار نیست که چنین رفتارهای زشت و ظالمانه را از این قشر می بینم.
در سال های اخیر برخی پزشکان، دستگاه هایی مثل اکو در مطب خود گذاشته اند و به بهانه هایی، ده ها و صدها هزار تومان می گیرند تا با دستگاه بیماران را بررسی کنند. بنابه گفته ی بعضی متخصصان، در بسیاری موارد نیاز به بررسی با این دستگاه ها و این هزینه های سنگین نیست.
یک روحانی که پریشب بیرون مطب منتظر بیمارش بود، از قول یکی از مراجع تقلید طراز اول، به من گفت: برای یک بیماری سه جا آزمایش داده ام و سه جواب متفاوت داده اند!
وقتی که نتیجه ی آزمایش یک مرجع تقلید این گونه است وای به حال ما! مداوا و نسخه پیچیدن پزشکان براساس همین آزمایش های نادرست است.
چرا نظارتی در کار نیست؟! از نظر اسلام جان و مال مردم بسیار بسیار محترم است.
روشن است که همه ی شاغلان در حرفه ی پزشکی را نمی توان خطاکار دانست.


  
Google

در این وبلاگ
در کل اینترنت
وبلاگ-کد جستجوی گوگل