سفارش تبلیغ
صبا ویژن
[ و او را گفتند اگر در خانه مردى را به رویش بندند روزى او از کجا سوى او آید ؟ فرمود : ] از آنجا که مرگش بر وى در آید . [نهج البلاغه]
آمار

بازدید امروز :429
بازدید دیروز :633
کل بازدید :2762586
تعداد کل یادداشت ها : 1491
100/9/15
یادداشت های گذشته [1484]
برگزیده ها
 
کانال گفتگو با زرتشتیان [0] سایت "گفت و گو با زرتشتیان" [0] بر قله احادیث [0] مبهم ترین شخصیت تاریخ [0] خلیج فارس در سخن پیامبر(ص) [0] هیچستان [1] ترجمه منشور کورش [0] راه مقابله با زرتشتی [0] زنده زنده پوست کندن [1] سهم زرتشتیان در جنگ با عراق [1] نقد مسلمانان به جای اسلام [0] همه چیز اسلام از زرتشت! [0] چهارشنبه سوری [0] چرا اسلام جایگزین زرتشتی؟ [0] مهمترین های اسلام و زرتشتی [1] نژادپرستی ابزار زرتشتیان [0] گرایش زنان به اسلام [0] برخورد زرتشتیان با مرتدان [0] مقایسه ی بحرینی ها و زرتشتی ها [0] مفاتیح و ادرار شتر [0] نژادپرستی ممنوع [0] پس از عمری پژوهش [1] اسلام فردوسی [0] اسلام برای 1400 سال پیش [0] حقوق حیوانات در اسلام [0] تفسیر فروهر [0] امام رضا(ع) و زرتشتیان [0] مقایسه ی ادرار گاو و شتر [0] توهین به ایرانیان [0] تغییر در زرین کوب [0] ساسانیان بیگانه از فروهر [0] شورش ها در ایران [0] حضور امامان در جنگ با ایران [0] استحقاق توهین؟! [0] کاهش جمعیت زرتشتیان [0] کاهش حضور زرتشتیان در اینترنت [0] جنگ و کشتار [0] نجابت زرتشتیان [0] درخواست زرتشتیان از من [0] ظلم به زنان [0] اسلام اختیاری ایرانیان [0] می خواهم زرتشتی شوم! [475] ارزش شعار زرتشتیان [0] دزدی حدیث [0] وحشی‏گری در ایران باستان [0] کشتارهای امام علی(ع) [0] اخراج آریایی ها [0] تشرف یک زرتشتی به اسلام [0] عوامل گرایش به زرتشتی [0] ملاک خودی و غیر خودی [0] مشروعیت انجمن زرتشتیان؟ [0] قرض دادن زن خود [0] اعدام در دین زرتشتی [0] نوروز [0] انتخاب رئیس حکومت [0] آدم خواری [0] بی اعتباری گاتها [0] کارنامه اسلام [0] پیامبر اسلام(1) [0] پیامبر اسلام(2) [0] آرشیو پیوند روزانه [74]
خبر مایه
 
0[0]
لینک خرید کتاب راه راستی: www.raherasti.ir/9791

عضویت در تلگرام
 

سایت راه راستی راه اندازی شد

استخریّه: دیدار با حاج آقا در استخر*امروز 1393/6/19 در استخر، منتقد این وبلاگ، حاج آقا علیرضا نظری خرّم را دیدم هرچند پس از مدتی، نظرش را تجدید کرد. دیدار با او مایه ی خرسندی شد.
امروز سال روز درگذشت آیت الله طالقانی است. حاج آقا نظری به این مناسبت، توصیه هایی به من داشت.
از جمله اینکه یکی از روحیه های بارز آیت الله طالقانی ـ در اوج تقوا و دانش دینی ـ مدارا با دیگران بوده حتی با مخالفانش و کسانی که آیت الله طالقانیاسلام را قبول نداشتند و لذا در زمان رژیم سابق، مسجد هدایت که کانون مبارزات ایشان بود، مملو از جوانانی با گرایش های متفاوت بود و حتی کمونیست ها نیز با ایشان در ارتباط بودند.

اخیرا فیلمی در اینترنت پخش شده که یکی از مخالفان جمهوری اسلامی به نام هوشنگ اسدی ـ که در گذشته جزء کمونیست ها بوده ـ خاطرات خود را از دوران زندان در رژیم سابق بیان داشته. او که با مقام معظم رهبری در یک سلول بوده، بیان می دارد که چگونه ایشان در عین تقید به احکام شرعی اسلامی، با وی بسیار با صمیمیت رفتار می کرده به گونه ای که تا سال 1359 رفاقت میان آنها برقرار بوده.
ما نیز در بحث هایمان باید از چنین روحیاتی برخوردار باشیم. بحث های علمی و اعتقادی خوب است اما نباید منجر به توهین و کینه ورزی و بداخلاقی گردد.

علیرضا نظری خرم

لینک های مرتبط:
حاج آقا حاج آقا! شما دیگه چرا؟!
تجدید نظر حاج آقا
وبلاگ حاج آقا نظری


  
Google

در این وبلاگ
در کل اینترنت
وبلاگ-کد جستجوی گوگل