سفارش تبلیغ
صبا ویژن
از گمانهاى مردم با ایمان بپرهیزید که خدا حق را بر زبان آنان نهاده است . [نهج البلاغه]
آمار

بازدید امروز :388
بازدید دیروز :500
کل بازدید :2760784
تعداد کل یادداشت ها : 1491
100/9/12
یادداشت های گذشته [1484]
برگزیده ها
 
کانال گفتگو با زرتشتیان [0] سایت "گفت و گو با زرتشتیان" [0] بر قله احادیث [0] مبهم ترین شخصیت تاریخ [0] خلیج فارس در سخن پیامبر(ص) [0] هیچستان [1] ترجمه منشور کورش [0] راه مقابله با زرتشتی [0] زنده زنده پوست کندن [1] سهم زرتشتیان در جنگ با عراق [1] نقد مسلمانان به جای اسلام [0] همه چیز اسلام از زرتشت! [0] چهارشنبه سوری [0] چرا اسلام جایگزین زرتشتی؟ [0] مهمترین های اسلام و زرتشتی [1] نژادپرستی ابزار زرتشتیان [0] گرایش زنان به اسلام [0] برخورد زرتشتیان با مرتدان [0] مقایسه ی بحرینی ها و زرتشتی ها [0] مفاتیح و ادرار شتر [0] نژادپرستی ممنوع [0] پس از عمری پژوهش [1] اسلام فردوسی [0] اسلام برای 1400 سال پیش [0] حقوق حیوانات در اسلام [0] تفسیر فروهر [0] امام رضا(ع) و زرتشتیان [0] مقایسه ی ادرار گاو و شتر [0] توهین به ایرانیان [0] تغییر در زرین کوب [0] ساسانیان بیگانه از فروهر [0] شورش ها در ایران [0] حضور امامان در جنگ با ایران [0] استحقاق توهین؟! [0] کاهش جمعیت زرتشتیان [0] کاهش حضور زرتشتیان در اینترنت [0] جنگ و کشتار [0] نجابت زرتشتیان [0] درخواست زرتشتیان از من [0] ظلم به زنان [0] اسلام اختیاری ایرانیان [0] می خواهم زرتشتی شوم! [475] ارزش شعار زرتشتیان [0] دزدی حدیث [0] وحشی‏گری در ایران باستان [0] کشتارهای امام علی(ع) [0] اخراج آریایی ها [0] تشرف یک زرتشتی به اسلام [0] عوامل گرایش به زرتشتی [0] ملاک خودی و غیر خودی [0] مشروعیت انجمن زرتشتیان؟ [0] قرض دادن زن خود [0] اعدام در دین زرتشتی [0] نوروز [0] انتخاب رئیس حکومت [0] آدم خواری [0] بی اعتباری گاتها [0] کارنامه اسلام [0] پیامبر اسلام(1) [0] پیامبر اسلام(2) [0] آرشیو پیوند روزانه [74]
خبر مایه
 
0[0]
لینک خرید کتاب راه راستی: www.raherasti.ir/9791

عضویت در تلگرام
 

سایت راه راستی راه اندازی شد

جنایات داعش قرائت جدید از اسلام نیست / گاز گرفتن سینه ی زن شیرده به جرم رعایت نکردن حجاب + عکس و فیلم*برخی افراد، رفتارهای عجیب و غریب داعشی ها را نوعی قرائت اسلام می دانند و می خواهند این اعمال را به پای اسلام بگذارند در حالی که چنین نیست. به چند نمونه توجه کنیم:

یک) گاز گرفتن و نیشگون و اعدام زنان بی حجاب
به گزارش پایگاه خبری شبکه ی العالم، وزارت حقوق بشر عراق در بیانیه ای اعلام کرد که داعش در استان الانبار برای مجازات زنانی که حجاب را رعایت نمی کنند، گروهی سی نفره از زنان را تشکیل داده و آن ها را به سه دسته برای «گاز گرفتن» ، «نیشگون گرفتن» و «جوخه مرگ» تقسیم کرده است.
به گفته این وزارتخانه، یکی از زنان عضو این گروه، زنی را که به کودک خود در داخل اتاقی در بیمارستان القائم در بخش زنان شیر می داد به این بهانه که حجاب وی کامل نیست، گاز گرفت. این زن بر اثر شدت درد از حال رفت و از ناحیه سینه به شدت زخمی شد.
چنین مجازاتی ریشه در آیات و احادیث اسلامی ندارد و مشابه چنین مجازات هایی در اسلام سراغ نداریم مخصوصا با توجه به اینکه در چنین تنبیهی خوف صدمه دیدن بچه است.

دو) سربریدن کودکان
عملکرد دیگر داعش، کشتن کودکان است در حالی که قرآن کریم با صراحت از کشتن بچه های مشرکان منع کرده است. در سوره ی تکویر می خوانیم:
«بأیّ ذنب قتلت؛ بچه دخترهای (زنده به گور شده) به چه جرمی کشته شدند؟!»
داعش

سه) جهاد نکاح
با توجه به اینکه در عصر پیامبر اسلام(ص) جنگ های فراوان رخ داد، اگر جهاد نکاح، ریشه در تعالیم اسلامی داشت، حتما نمونه هایی از آن انجام می شد. در حالی که در متون اسلامی رد پای چنین نکاح مضحکی را نمی یابیم.

نتیجه
رفتار داعش را نمی توان قرائتی از دین به حساب آورد.


  
Google

در این وبلاگ
در کل اینترنت
وبلاگ-کد جستجوی گوگل