سفارش تبلیغ
صبا ویژن
هر که نرمخو گردد، دوستی اش [در دل ها [جایگیرمی شود [امام علی علیه السلام]
آمار

بازدید امروز :410
بازدید دیروز :500
کل بازدید :2760806
تعداد کل یادداشت ها : 1491
100/9/12
یادداشت های گذشته [1484]
برگزیده ها
 
کانال گفتگو با زرتشتیان [0] سایت "گفت و گو با زرتشتیان" [0] بر قله احادیث [0] مبهم ترین شخصیت تاریخ [0] خلیج فارس در سخن پیامبر(ص) [0] هیچستان [1] ترجمه منشور کورش [0] راه مقابله با زرتشتی [0] زنده زنده پوست کندن [1] سهم زرتشتیان در جنگ با عراق [1] نقد مسلمانان به جای اسلام [0] همه چیز اسلام از زرتشت! [0] چهارشنبه سوری [0] چرا اسلام جایگزین زرتشتی؟ [0] مهمترین های اسلام و زرتشتی [1] نژادپرستی ابزار زرتشتیان [0] گرایش زنان به اسلام [0] برخورد زرتشتیان با مرتدان [0] مقایسه ی بحرینی ها و زرتشتی ها [0] مفاتیح و ادرار شتر [0] نژادپرستی ممنوع [0] پس از عمری پژوهش [1] اسلام فردوسی [0] اسلام برای 1400 سال پیش [0] حقوق حیوانات در اسلام [0] تفسیر فروهر [0] امام رضا(ع) و زرتشتیان [0] مقایسه ی ادرار گاو و شتر [0] توهین به ایرانیان [0] تغییر در زرین کوب [0] ساسانیان بیگانه از فروهر [0] شورش ها در ایران [0] حضور امامان در جنگ با ایران [0] استحقاق توهین؟! [0] کاهش جمعیت زرتشتیان [0] کاهش حضور زرتشتیان در اینترنت [0] جنگ و کشتار [0] نجابت زرتشتیان [0] درخواست زرتشتیان از من [0] ظلم به زنان [0] اسلام اختیاری ایرانیان [0] می خواهم زرتشتی شوم! [475] ارزش شعار زرتشتیان [0] دزدی حدیث [0] وحشی‏گری در ایران باستان [0] کشتارهای امام علی(ع) [0] اخراج آریایی ها [0] تشرف یک زرتشتی به اسلام [0] عوامل گرایش به زرتشتی [0] ملاک خودی و غیر خودی [0] مشروعیت انجمن زرتشتیان؟ [0] قرض دادن زن خود [0] اعدام در دین زرتشتی [0] نوروز [0] انتخاب رئیس حکومت [0] آدم خواری [0] بی اعتباری گاتها [0] کارنامه اسلام [0] پیامبر اسلام(1) [0] پیامبر اسلام(2) [0] آرشیو پیوند روزانه [74]
خبر مایه
 
0[0]
لینک خرید کتاب راه راستی: www.raherasti.ir/9791

عضویت در تلگرام
 

سایت راه راستی راه اندازی شد

*کمتر کسی در قم  در مورد دین زرتشتی مطالعه دارد. دوستانم هرگاه در مورد زرتشتیان بخوانند یا بشنوند، یاد من می افتند.
امروز حجت الاسلام دکتر مهدی غلامعلی
ـ سردبیر مجله حدیث حوزه ـ در استخر برایم گفت: دو سه هفته پیش جهت بازدید از مراکز علمی ترکیه با چند تن از استادان دانشگاه سفری به این کشور داشتیم. در این سفر همواره به یاد تو بودم؛ چون کتاب «از آتشکده تا مسجد» را همراهم برده بودم تا اوقات فراغت را با آن پر کنم.
این کتاب سرگذشت پدر حجج اسلام محمدجواد و علی حجتی کرمانی را بیان می کند و چگونگی اسلام آوردن او از دین زرتشتی را توضیح می دهد. همراه بردن این کتاب سبب شد که همواره به یادت باشم.
سرگذشت حجت الاسلام عبدالحسین حجتی کرمانی برای دکتر غلامعلی بسیار جالب توجه بود. او در استخر می گفت: مسلمان شدن یک زرتشتی خیلی اهمیت ندارد اما اینکه کسی به چنین مراحلی برسد که نماینده ی مرجع تقلید وقت آیت الله العظمی حاج شیخ عبدالکریم حائری شود و آنگونه به احکام اسلام پایبند باشد و از سوی دیگر محبوب زرتشتیان باشد و... تعجب آور است.
ایشان بخشهایی کتاب را که برایش جالب توجه بود برایم بیان کرد و نشان می داد که از مطالعه ی آن خرسند است و لذا مطالعه ی «از آتشکده تا مسجد» را که به قلم حجت الاسلام مجمدجواد حجتی کرمانی ـ فرزند حجت الاسلام شیخ عبدالحسین ـ است، به بازدیدکنندگان گرامی توصیه می کنیم.
در گذشته به تفصیل کتاب فوق را در این وبلاگ معرفی کردیم. «اینجا» را کلیک کنید.


  
Google

در این وبلاگ
در کل اینترنت
وبلاگ-کد جستجوی گوگل