سفارش تبلیغ
صبا ویژن
مال خود را در راه حقوق [دوستان] ببخش و ازآن، به دوستت برسان که بخشش به آزاده، سزاوارتر است . [امام علی علیه السلام]
آمار

بازدید امروز :442
بازدید دیروز :633
کل بازدید :2762599
تعداد کل یادداشت ها : 1491
100/9/15
یادداشت های گذشته [1484]
برگزیده ها
 
کانال گفتگو با زرتشتیان [0] سایت "گفت و گو با زرتشتیان" [0] بر قله احادیث [0] مبهم ترین شخصیت تاریخ [0] خلیج فارس در سخن پیامبر(ص) [0] هیچستان [1] ترجمه منشور کورش [0] راه مقابله با زرتشتی [0] زنده زنده پوست کندن [1] سهم زرتشتیان در جنگ با عراق [1] نقد مسلمانان به جای اسلام [0] همه چیز اسلام از زرتشت! [0] چهارشنبه سوری [0] چرا اسلام جایگزین زرتشتی؟ [0] مهمترین های اسلام و زرتشتی [1] نژادپرستی ابزار زرتشتیان [0] گرایش زنان به اسلام [0] برخورد زرتشتیان با مرتدان [0] مقایسه ی بحرینی ها و زرتشتی ها [0] مفاتیح و ادرار شتر [0] نژادپرستی ممنوع [0] پس از عمری پژوهش [1] اسلام فردوسی [0] اسلام برای 1400 سال پیش [0] حقوق حیوانات در اسلام [0] تفسیر فروهر [0] امام رضا(ع) و زرتشتیان [0] مقایسه ی ادرار گاو و شتر [0] توهین به ایرانیان [0] تغییر در زرین کوب [0] ساسانیان بیگانه از فروهر [0] شورش ها در ایران [0] حضور امامان در جنگ با ایران [0] استحقاق توهین؟! [0] کاهش جمعیت زرتشتیان [0] کاهش حضور زرتشتیان در اینترنت [0] جنگ و کشتار [0] نجابت زرتشتیان [0] درخواست زرتشتیان از من [0] ظلم به زنان [0] اسلام اختیاری ایرانیان [0] می خواهم زرتشتی شوم! [475] ارزش شعار زرتشتیان [0] دزدی حدیث [0] وحشی‏گری در ایران باستان [0] کشتارهای امام علی(ع) [0] اخراج آریایی ها [0] تشرف یک زرتشتی به اسلام [0] عوامل گرایش به زرتشتی [0] ملاک خودی و غیر خودی [0] مشروعیت انجمن زرتشتیان؟ [0] قرض دادن زن خود [0] اعدام در دین زرتشتی [0] نوروز [0] انتخاب رئیس حکومت [0] آدم خواری [0] بی اعتباری گاتها [0] کارنامه اسلام [0] پیامبر اسلام(1) [0] پیامبر اسلام(2) [0] آرشیو پیوند روزانه [74]
خبر مایه
 
0[0]
لینک خرید کتاب راه راستی: www.raherasti.ir/9791

عضویت در تلگرام
 

سایت راه راستی راه اندازی شد

اهل سنت ـ سنی*روز به روز گرایش اهل سنت به تشیع بیشتر می شود به گونه ای که بسیاری از اهل سنت چنان به تشیع نزدیک شده اند که می توان آنها را شیعه دانست حتی اگر در ظاهر سنی باشند و حتی خودشان ندانند که شیعه اند.
در این کلیپ، سخنرانی یک روحانی ادامه مطلب...

  
سایت راه راستی راه اندازی شد

امام رضا (ع)بعضی دوستان زرتشتی گویا تحت تأثیر وهابی ها، توسل به معصومان(ع) را شرک دانسته از ما برای این کارمان سند از آیات و احادیث می خواهند. نمونه هایی را نقل می کنیم.
خداوند از رگ گردن به ما نزدیک تر است اما برای اینکه معصومان(ع) شناخته شوند و مردم به راهنمایی های آنها توجه کنند، خداوند گاهی به واسطه ی آنها حاجت ها را روا می کند. ادامه مطلب...

  
سایت راه راستی راه اندازی شد

*گویا تبلیغات گسترده ی وهابیان، بر زرتشتیان نیز اثر گذاشته است. چندین بار دوست گرامی موبد غیبی، به زیارت قبور رفتن ما را مورد انتقاد قرار داد و این رفتار ما را بدون پشتوانه ی دینی خواند. غافل از اینکه روایت های فراوان در مورد زیارت قبور در دست داریم. بخشی از این روایت ها در کتاب میزان الحکمه آمده. تعدادی را از آنجا گزینش کردم:
زیارت پیامبر(ص)
پیامبر اسلام(ص): مَن سَلَّمَ عَلَیَّ عندَ القَبرِ ادامه مطلب...

  
سایت راه راستی راه اندازی شد

ائمه بقیع*در سفر به مکه و مدینه در تیرماه 1391 با چند تن از وهابی ها در مورد توسل به پیامبر(ص) و ائمه(ع) بحث هایی داشتم. در اینجا می آورم:

سلام به پیامبر در نماز
به یک روحانی وهابی گفتم: اگر باید مستقیم از خدا درخواست کرد نه با واسطه ی پیامبر و امامان، چرا
ادامه مطلب...

  
سایت راه راستی راه اندازی شد

سجده بر مهر در بحث با اهل سنت*خدا را شاکرم که توفیق عبادت عمره را در تیرماه 1391 به اینجانب همراه خانواده اعطا فرمود. در آنجا بحثهایی با چند تن از وهابی ها داشتم. مناسب دانستم خلاصه ی آنها را در دو قسمت بیاورم:

گفتگو با یک روحانی برجسته
بر تابلوی بالای اتاقی کنار مسحدالنبی نوشته بود: "محل بحث" و شاید: "محل بحث های اعتقادی" ادامه مطلب...

  
<      1   2   3      
Google

در این وبلاگ
در کل اینترنت
وبلاگ-کد جستجوی گوگل