سفارش تبلیغ
صبا ویژن
هرگاه خداوند بنده ای را دوست بدارد، بلا را به او می پیوندد ؛ زیرا خداوند ـ عزّوجلّ ـ، می خواهد او راخالص سازد . [رسول خدا صلی الله علیه و آله]
آمار

بازدید امروز :471
بازدید دیروز :484
کل بازدید :2763716
تعداد کل یادداشت ها : 1491
100/9/17
یادداشت های گذشته [1484]
برگزیده ها
 
کانال گفتگو با زرتشتیان [0] سایت "گفت و گو با زرتشتیان" [0] بر قله احادیث [0] مبهم ترین شخصیت تاریخ [0] خلیج فارس در سخن پیامبر(ص) [0] هیچستان [1] ترجمه منشور کورش [0] راه مقابله با زرتشتی [0] زنده زنده پوست کندن [1] سهم زرتشتیان در جنگ با عراق [1] نقد مسلمانان به جای اسلام [0] همه چیز اسلام از زرتشت! [0] چهارشنبه سوری [0] چرا اسلام جایگزین زرتشتی؟ [0] مهمترین های اسلام و زرتشتی [1] نژادپرستی ابزار زرتشتیان [0] گرایش زنان به اسلام [0] برخورد زرتشتیان با مرتدان [0] مقایسه ی بحرینی ها و زرتشتی ها [0] مفاتیح و ادرار شتر [0] نژادپرستی ممنوع [0] پس از عمری پژوهش [1] اسلام فردوسی [0] اسلام برای 1400 سال پیش [0] حقوق حیوانات در اسلام [0] تفسیر فروهر [0] امام رضا(ع) و زرتشتیان [0] مقایسه ی ادرار گاو و شتر [0] توهین به ایرانیان [0] تغییر در زرین کوب [0] ساسانیان بیگانه از فروهر [0] شورش ها در ایران [0] حضور امامان در جنگ با ایران [0] استحقاق توهین؟! [0] کاهش جمعیت زرتشتیان [0] کاهش حضور زرتشتیان در اینترنت [0] جنگ و کشتار [0] نجابت زرتشتیان [0] درخواست زرتشتیان از من [0] ظلم به زنان [0] اسلام اختیاری ایرانیان [0] می خواهم زرتشتی شوم! [475] ارزش شعار زرتشتیان [0] دزدی حدیث [0] وحشی‏گری در ایران باستان [0] کشتارهای امام علی(ع) [0] اخراج آریایی ها [0] تشرف یک زرتشتی به اسلام [0] عوامل گرایش به زرتشتی [0] ملاک خودی و غیر خودی [0] مشروعیت انجمن زرتشتیان؟ [0] قرض دادن زن خود [0] اعدام در دین زرتشتی [0] نوروز [0] انتخاب رئیس حکومت [0] آدم خواری [0] بی اعتباری گاتها [0] کارنامه اسلام [0] پیامبر اسلام(1) [0] پیامبر اسلام(2) [0] آرشیو پیوند روزانه [74]
خبر مایه
 
0[0]
لینک خرید کتاب راه راستی: www.raherasti.ir/9791

عضویت در تلگرام
 

سایت راه راستی راه اندازی شد

مراجع تقلیدپیام زیر را برای مراجع عظام تقلید ارسال کردم:
                                   بسمه تعالی
محضر مبارک حضرت آیت الله العظمی ... دام ظله العالی
با سلام و ارادت و احترام
همان گونه که استحضار دارید، در پی تبلیغات گسترده ی ضداسلامی در اینترنت، متأسفانه برخی جوانان کم اطلاع به سمت ادیان دیگری چون زررتشتی رو آورده اند. من با مسئولیتی که احساس کردم، وبلاگ «گفت و گو با زرتشتیان» را راه انداختم و اگر کسی بدون توهین بحث کند، سخن او بدون هیچ محدودیتی، با جواب در معرض دید همگان قرار می گیرد. برای همین، این تارنما جای خود را میان جوانان باز کرده است:
 http://zartoshtimosalman.parsiblog.com/
قبل از نوروز امسال خبرگزاری فارس مصاحبه ای با من را نشر داد که در آن، با دلیل و برهان دین زرتشتی را زیر سؤال بردم:
http://zartoshtimosalman.parsiblog.com/Posts/509/
اما متاسفانه برخی زرتشتی ها با شکایت و پررویی تمام، کاری کردند که خبرگزاری فارس علاوه بر برداشتن مصاحبه، از زرتشتی ها پوزش خواست:
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13911229000269
... زرتشتی ها به قدری قدرت یافته اند که یکی از مهم ترین خبرگزاری ها که با بودجه ی مسلمانان اداره می شود، از آنها حساب می برد. دو سه سال پیش مرحوم دکتر پرویز رجبی در مصاحبه ای، از دین زرتشتی انتقاد کرد. زرتشتی ها با پی گیری هایشان تمام سایت هایی که مصاحبه در آن آمده بود، فیلتر کردند. نتیجه ی قانونی بودن این کار، آن است که همه ی سایت هایی که از الغدیر تبلیغ می کنند و مطالب آن را می نویسند، باید فیلتر شوند؛ چون این کتاب کیان اهل سنت را ـ که رسمی تر از زرتشتی ها هستند ـ زیر سؤال می برد. هیچکس نباید از تورات و انجیل ایراد بگیرد!
خبر دارم که آنها به دنبال فیلتر کردن وبلاگم هستند. این در حالی است که سنگین ترین تبلیغات برضد اسلام ـ که عموم آنها هیچ پایه ی علمی ندارند ـ در سایت های گوناگون صورت می گیرد و فیلتر کردن ها کارساز نیست. اگر ما قدرت نداریم جلو تبلیغات مسموم را بگیریم، دست کم دست افرادی را که از اسلام دفاع می کنند، نبندیم.
پیش از فیلتر شدن وبلاگم، لازم دانستم حضرتعالی یا دفترتان آن را ملاحظه بفرمایند تا اگر مشکلاتی برای اینجانب پیش آمد، در جریان دست های پنهان باشید که چگونه زمینه ی انحراف اعتقادی جوانان را فراهم می سازند.
                                                                    با آرزوی توفیق و سلامتی
                                                                    قم ـ سید حسن فاطمی موحد
                                                                            24/1/1392
                                                                     همراه: 09127497019

رونوشت به سایر مراجع عظام تقلید ایدهم الله تعالی
لینک های مرتبط:
مصاحبه با خبرگزاری فارس
پیام به حجت الاسلام سلیمی
پاسخ آیت الله دوزدوزانی
پاسخ آیت الله گرامی
پاسخ آیت الله فاضل لنکرانی


  
Google

در این وبلاگ
در کل اینترنت
وبلاگ-کد جستجوی گوگل